Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Kreator Stron Internetowych w nowej wersji

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia;
Kreator Stron Internetowych w nowej wersji

Na wakacjach pisaliśmy o trwających pracach związanych z wdrożeniem nowej wersji kreatora stron na kontach hostingowych serii K. Nowa odsłona oznaczona numerkiem 5 wnosi sporo zmian i nowości.

Najistotniejszą z nich jest redukcja ilości kroków z 7 do zaledwie trzech. Nie oznacza to w żadnym razie redukcji możliwości kreatora, a wrecz przeciwnie. Wszystkie funkcje zostały pogrupowane w poszczególnych krokach, co sprawia, że praca z nową wersją jest teraz jeszcze wygodniejsza. Oczywiście dla wszystkich z Was, którzy przyzwyczaili się do wersji z siedmioma krokami ta zmiana oznacza ponowne oswajanie się z interfejsem, jednak po chwili pracy okazuje się, że wszystko jest tam gdzie być powinno, a do wielu opcji jest łatwiejszy i szybszy dostęp.

Poza zmianami związanymi z interfejsem i sposobem nawigowania po funkcjach kreatora doszło także sporo nowych opcji. Nie będziemy w tym miejscu ich wymieniać ponieważ opisaliśmy je w jednym ze wcześniejszych artykułów, który znajdziecie tutaj. Tym razem chcemy pokazać krótki film, na którym zaprezentowaliśmy sposób pracy z nową wersją kreatora. Ten 5-cio minutowy pokaz skupia się na najbardziej podstawowych elementach pracy ze stroną, ponieważ nie sposób w tak krótkim czasie zaprezentować wszystkiego, a wszyscy wiemy, że kreator posiada olbrzymia ilość funkcji łącznie z możliwością tworzenia własnych szablonów graficznych. Musielibyśmy przygotowac film kilkugodzinny, a tak długa prezentacja byłaby po prostu nudna i mało kto zdecydowałby się na jej obejrzenie, jeśli w ogóle ktokolwiek.

W 5 minut stworzyliśmy prostą, estetyczną i funkcjonalną stronę biznesową, która z powodzeniem mogłaby być wykorzystana jako profesjonalna wizytówka firmy w sieci. Zobaczcie jak to zrobiliśmy.

Dla przypomnienia. Kreator ten dostępny jest całkowicie bezpłatnie na każdym planie hostingowym z serii K.

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2021