Dlaczego warto wybrać o12.pl

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i stabilność hostingu to priorytety o12.pl. Nasze usługi świadczymy w najnowocześniejszych Data Center w Polsce, spełniających standardy ANSI/TIA 942–TIER IV, posiadających certyfikat Bezpieczeństwa Przemysłowego II stopnia, Tajne NATO, Tajne UNIA, Tajne KRAJ, certyfikat bezpieczeństwa zgodnego z normą ISO/IEC 27001:2013 HU 11/6161 oraz zapewniających wielostopniową kontrolę fizycznego dostępu.

Szybkość

Nasze serwery wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Każdy z nich zbudowany jest w oparciu o wielordzeniowe procesory Intel Xeon i setki GB pamięci operacyjnej. Wykorzystanie nowoczesnych macierzy dyskowych, funkcjonujących w oparciu o dyski SSD, zapewnia błyskawiczne działanie każdego typu serwisu WWW - od stron prywatnych i firmowych po zaawansowane sklepy internetowe.

Wsparcie ekspertów

Nie musisz martwić się o poprawne działanie swojego hostingu. Nad jego funkcjonowaniem czuwa nieustannie zespół specjalistów o12.pl, który przez całą dobę szczegółowo monitoruje pracę każdej maszyny. Nasi technicy w czasie rzeczywistym weryfikują stan serwerów, kontrolując poprawność ich pracy. Dzięki temu jakakolwiek potencjalna usterka może być szybko wykryta, a to pozwala na zapewnienie maksymalnej dostępności usług dla naszych Klientów.

Poznaj o12.pl

Platforma hostingowa o12.pl powstała ponad 19 lat temu jako odpowiedź na potrzeby wymagających Klientów biznesowych. Jesteśmy silną marką, obsługującą obecnie ponad 25 000 Klientów.

Nasze rozwiązania adresujemy do każdego segmentu odbiorców. Wśród naszych Klientów są korporacje, średnie i małe firmy, instytucje publiczne oraz osoby fizyczne. Każdy z naszych Klientów jest dla nas tak samo ważny! Wszystkie oferowane przez nas usługi dobrane są w taki sposób, by przy zachowaniu optymalnych cen zapewnić naszym użytkownikom jak najwyższą jakość i pełnię satysfakcji. Od wielu lat prowadzimy właśnie taką politykę, co spotyka się z dużym uznaniem zarówno stałych, jak i nowych Klientów.

Nasze doświadczenie pozwala nam z powodzeniem opracowywać innowacyjne i efektywne rozwiązania, dające wszystkim naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i niezwykle szeroki zakres usług internetowych.

Sprawdź usługi o12.pl
i rozwijaj swoją firmę w sieci

Na platformie o12.pl dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo, dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji kilka różnych aplikacji poczty elektronicznej. Możesz wybrać system, który spełnia Twoje oczekiwania, wymagania i preferencje.

Opinie naszych Klientów

Długo obawiałem się zmiany dotychczasowego hostingodawcy, bo wiadomo – nowe środowisko, inny interfejs, no i nigdy do końca nie wiesz, co Ciebie czeka. Jednak trafiłem w dziesiątkę! Moja strona działa wyraźnie szybciej, obsługa hostingu okazała się naprawdę intuicyjna, a we wszystkich sprawach mam wsparcie kompetentnych konsultantów. Mogę z całego serca polecić o12.pl!
Piotr Krukowski
Cieszę się z przeniesienia do o12.pl od innego hostingodawcy. Kompetencja, szybkość kontaktu telefonicznego to zalety tej firmy. No i konsultant, który wspierał mnie podczas migracji, jest bardzo kompetentną osobą w sprawach technicznych, a także potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania. Byle tak dalej!
Dominik Walczak
Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
814 511 511
bok@o12.pl