<

Zaufali nam

Siódemka

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

O Firmie

Platforma hostingowa o12.pl powstała ponad 17 lat temu jako odpowiedź na potrzeby wymagających Klientów biznesowych. Z czasem przerodziła się w silną markę i dziś obsługuje kilkadziesiąt tysięcy kont Klienckich, na których działają setki tysięcy serwisów internetowych i domen.

 

W naszej ofercie znaleźć można szereg wysokiej jakości produktów, które adresujemy praktycznie do każdego segmentu odbiorców, począwszy od korporacji, średnich i małych firm poprzez instytucje publiczne na osobach fizycznych kończąc. Każdy jest dla nas ważny

Wszystkie oferowane usługi, dobrane są w taki sposób, by przy zachowaniu możliwie niskich cen zapewnić usługobiorcy jak najwyższą jakość i pełnię satysfakcji. Od wielu lat prowadzimy właśnie taką politykę, co spotyka się z dużym uznaniem zarówno stałych jak i nowych Klientów, którzy decydują się rozpocząć współpracę z nami.

 

Doświadczenie jakie udało nam się wypracować pozwala z powodzeniem opracowywać niekonwencjonalne, innowacyjne i efektywne rozwiązania, dając wszystkim naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i niezwykle szeroki zakres usług z najwyższej półki.

Sprawdź ofertę dla siebie: Hosting, Rejestracja domen

Zapraszamy do współpracy
Załoga platformy o12.pl

Nasza wiedza i doświadczenie są jak zawsze do Twojej dyspozycji.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022