<

Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

cPanel - swobodnie zarządzaj swoim hostingiem

cPanel - numer 1 na świecie wśród paneli do zarządzania kontem hostingowym

Konta na platformie o12.pl od lat pracują pod kontrolą najdynamiczniej rozwijającego się panelu administracyjnego usługami hostingowymi. Dzięki temu nasi Klienci mają dostęp do stabilnych, bezpiecznych i nowoczesnych technologii przyczyniających się do rozwoju ich własnych projektów internetowych.

cPanel to graficzny interfejs pozawalający w prosty sposób zarządzać stroną WWW i kontem hostingowym. Daje pełną kontrolę nad olbrzymią ilością użytecznych funkcji takich jak poczta elektroniczna, FTP, bazy danych, ochrona danych, optymalizacja itd... Przed lata rozwoju cPanel stał sie niekwestionowanym liderem na rynku i dziś wykorzystują go miliony włascicieli stron na swoich kontach hostingowych.  Kilka podstawowych funkcjonalności to:

Poza możliwością szybkiego i intuicyjnego zarządzania kontem hostingowym cPanel na platformie o12.pl udostępnia szereg dodatków, które pozwalają pełniej wykorzystać usługę i dynamicznie rozwijać projekty prowadzone w sieci. cPanel zintegrowaliśmy z wieloma użytecznymi rozwiązaniami najwyższej jakości tak aby zapewnić naszym Klientom w pełni kompleksowe usługi o bardzo szerokim spektrum.

 

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022