Hosting Start

100 PLN/rok
 • Powierzchnia dyskowa 50 GB
 • Moc procesora 4 vCPU
 • Szybkość łącz serwerów 10 Gbps
 • Roczny pakiet transferu Bez limitu
 • Ilość kont pocztowych Bez limitu
 • Kopia bezpieczeństwa

Hosting Biznes

400 PLN/rok
 • Powierzchnia dyskowa 100 GB
 • Moc procesora 4 vCPU
 • Szybkość łącz serwerów 10 Gbps
 • Roczny pakiet transferu Bez limitu
 • Ilość kont pocztowych Bez limitu
 • Kopia bezpieczeństwa

Hosting Pro

600 PLN/rok
 • Powierzchnia dyskowa 250 GB
 • Moc procesora 4 vCPU
 • Szybkość łącz serwerów 10 Gbps
 • Roczny pakiet transferu Bez limitu
 • Ilość kont pocztowych Bez limitu
 • Kopia bezpieczeństwa
Pełna specyfikacja

Dlaczego hosting o12.pl?

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo i stabilność hostingu to priorytety o12.pl. Nasze usługi świadczymy w najnowocześniejszych Data Center w Polsce, spełniających standardy ANSI/TIA 942–TIER IV, posiadających certyfikat Bezpieczeństwa Przemysłowego II stopnia, Tajne NATO, Tajne UNIA, Tajne KRAJ, certyfikat bezpieczeństwa zgodnego z normą ISO/IEC 27001:2013 HU 11/6161 oraz zapewniających wielostopniową kontrolę fizycznego dostępu.

Szybkość
Nasze serwery wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Każdy z nich zbudowany jest w oparciu o wielordzeniowe procesory Intel Xeon i setki GB pamięci operacyjnej. Wykorzystanie nowoczesnych macierzy dyskowych, funkcjonujących w oparciu o dyski SSD, zapewnia błyskawiczne działanie każdego typu serwisu WWW – od stron prywatnych i firmowych po zaawansowane sklepy internetowe.

Wsparcie ekspertów
Nie musisz martwić się o poprawne działanie swojego hostingu. Nad jego funkcjonowaniem czuwa nieustannie zespół specjalistów o12.pl, który przez całą dobę szczegółowo monitoruje pracę każdej maszyny. Nasi technicy w czasie rzeczywistym weryfikują stan serwerów, kontrolując poprawność ich pracy. Dzięki temu jakakolwiek potencjalna usterka może być szybko wykryta, a to pozwala na zapewnienie maksymalnej dostępności usług dla naszych Klientów.

Hosting o12.pl – kosmodrom najlepszych światowych technologii

CloudLinux

Serwery o12.pl wykorzystują system operacyjny CloudLinux, który umożliwia skuteczne odseparowanie od siebie pojedynczych kont hostingowych, współdzielących tę samą maszynę. Ma to pozytywny wpływ na poziom bezpieczeństwa usług oraz pozwala znacznie zwiększyć wydajność serwera i działających na nim kont.

cPanel

Dbając o wygodę naszych Klientów, każda usługa hostingowa posiada dostęp do panelu zarządzania cPanel, który jest najpopularniejszym tego typu rozwiązaniem na rynku. Umożliwia intuicyjne zarządzanie wszystkimi funkcjami usługi hostingowej, w tym przede wszystkim konfiguracją strony WWW, poczty e-mail, domen, kont FTP czy baz danych.

PHP

PHP to najpopularniejszy język programowania, stosowany przy tworzeniu aplikacji webowych i stron WWW, w których treści są generowane w czasie rzeczywistym. Jego zaletą jest nieskomplikowana składnia i wysoka szybkość działania, dlatego jest jednym z najczęściej wybieranych narzędzi przez webmasterów.

MariaDB

MariaDB jest najbardziej znanym systemem do zarządzania relacyjnymi bazami danych. Jego użytkownicy cenią go najbardziej za dużą elastyczność, szybkość i prostotę obsługi. Wykorzystuje się go przy budowie serwisów internetowych, głównie do przechowywania wszystkich danych, które później są wyświetlane na stronach WWW. MariaDB cechuje się wysoką wydajnością (bez problemu radzi sobie z dużymi ilościami danych), uniwersalnością (jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi), a także bezpieczeństwem (oferuje wiele mechanizmów ochrony danych).

Apache

Apache to serwer http, który jest odpowiedzialny za możliwość wygenerowania i przesłania strony internetowej do przeglądarki użytkownika odwiedzającego. Wyróżnia się dużą liczbą funkcjonalności, możliwością instalacji dodatkowych modułów, a także kompatybilnością z wieloma systemami operacyjnymi.

Instaluj popularne aplikacje jednym kliknięciem

Korzystaj z setek aplikacji i skryptów, które z łatwością uruchomisz na swoim hostingu dzięki intuicyjnemu Autoinstalatorowi. Wśród nich znajdziesz m.in. takie popularne rozwiązania, jak Drupal, Joomla, PrestaShop, WordPress czy Piwigo.

Drupal Joomla Prestashop Wordpress CAM

Bezpieczna i szybka poczta na hostingu

Dbamy o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Z tego względu udostępniliśmy darmowe oprogramowanie Roundcube, dzięki któremu możesz wysyłać i odbierać wiadomości na poczcie elektronicznej w o12.pl. Webmail Roundcube spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 • Szyfrowane połączenie.
 • Webmail Roundcube, które spełni Twoje oczekiwania, wymagania i preferencje.
 • Zabezpieczenie antyspamowe i antywirusowe.

Roundcube służy do wysyłania i odbierania wiadomości mailowych. Dzięki temu, że działa w oknie przeglądarki internetowej, pozwala na korzystanie z poczty e-mail z każdego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Intuicyjny interfejs oraz wiele przydatnych funkcjonalności sprawiają, że Roundcube to jeden z najchętniej używanych programów typu webmail.

Cennik usług hostingowych

Usługa Cena promocyjna (PLN/rok) Cena standardowa (PLN/rok)
Hosting Start
100 PLN
500 PLN
Hosting Biznes
400 PLN
1000 PLN
Hosting Pro
600 PLN
1500 PLN

Dołącz do 25 000 zadowolonych Klientów o12.pl

Posiadasz hosting w innej firmie?
Skontaktuj się z nami i przenieś swoje serwisy internetowe do o12.pl
bok@o12.pl
814 511 511

Opinie naszych Klientów

To już trzynasty rok z o12.pl ! Partner godny polecenia, bo zawsze szybko reaguje na wszystkie zgłaszane problemy czy zadawane pytania, na dodatek dba o stałych i starych klientów, proponując rozsądne i przyjazne cenowo rozwiązania. Wygląda na to, że zostanę z o12 do emerytury.
Zarina Badowska, SALUS PER SONUM
Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług. Kontakt jest zawsze błyskawiczny, a rozwiązanie problemu znajdujecie szybciej niż ktokolwiek wcześniej. Polecam zdecydowanie.
Artur Majewski, Rockchem Sp. z o.o. Sp. Kom.

Najczęstsze pytania na temat hostingu

Czy na kontach hostingowych można zainstalować system CMS, np. WordPress?

Oczywiście. Na wszystkich kontach możesz zainstalować Joomlę, Drupala, WordPress czy dowolny inny CMS pracujący w środowisku PHP i MySQL. Możesz także wykorzystać bazę skryptów dostępną w cPanelu i kilkoma kliknięciami zainstalować określone oprogramowanie, np. do prowadzenia bloga, sklepu internetowego itd.

Potrzebuję wyższej wersji PHP, niż oferowana jest domyślnie na koncie.

Nie ma z tym problemu. Możesz zdecydować, z jakiej wersji interpretera języka PHP będzie korzystała Twoja strona lub strony na koncie hostingowym. W prosty sposób możesz zmienić domyślną wersję PHP bezpośrednio z poziomu cPanelu. Co więcej, możesz także zdecydować, z jakich dodatkowych bibliotek PHP ma korzystać. Jeśli więc, np. Twój skrypt potrzebuje bibliotek mcrypt, curl itp., możesz je w prosty sposób aktywować.

Czy na jednej usłudze hostingowej mogę utrzymywać kilka stron pod różnymi adresami?

Tak. Każde konto pozwala utrzymać od kilku do nieograniczonej liczby dodatkowych domen, które mogą działać jako osobne serwisy WWW, także z pełną pulą nazw dla kont poczty elektronicznej.

Jeśli mam domenę zarejestrowaną w innej firmie, czy mogę ją przenieść na swoje konto o12.pl?

Tak. Możesz zmienić nazwy serwerów DNS w firmie, gdzie domena jest zarejestrowana na te, które podamy w mailu aktywacyjnym konta, lub możesz przetransferować w pełni obsługę swojej domeny do o12.pl. W tym celu skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pomożemy Ci przeprowadzić taką operację.