Na o12.pl każdy, kto myśli o własnej stronie, znajdzie metody i narzędzia, które pozwolą szybko i skutecznie osiągnąć wyznaczony cel. Nie ma znaczenia, jaki poziom wiedzy związany z tworzeniem stron posiadasz.

Czego potrzebujesz?

  • Hostingu – miejsca dla plików strony www i poczty.
  • Domeny – adresu www, pod jakim Twoją stronę będzie można obejrzeć.
  • Strony – odpowiednio przygotowanych plików strony internetowej prezentujących to, czym chcesz się podzielić ze światem.

Wszystkie te trzy podstawowe elementy związane z aktywnością w Sieci znajdziesz u nas.

Autoinstalator

Jeśli masz nieco zacięcia i odrobinkę doświadczenia, i chcesz uruchomić stronę na jednym z popularnych systemów CMS, zrobisz to na o12.pl równie szybko i łatwo jak w przypadku opisanego powyżej kreatora. Na każdym koncie hostingowym do Twojej dyspozycji oddajemy bezpłatnie dziesiątki aplikacji, które możesz błyskawicznie zainstalować lub odinstalować, korzystając z autoinstalatora w cPanelu. W praktyce oznacza to tyle, że bez wysiłku, w kilka minut uruchomisz stronę na systemie CMS WordPress, Joomla!, Drupal lub innym. Możesz w ten sposób sprawdzić wiele rozwiązań, aby ostatecznie wybrać to, które akurat dla Ciebie będzie najwygodniejsze w obsłudze i zaspokoi Twoje wymagania.

Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
bok@o12.pl
814 511 511