<

Zaufali nam

Black Red White

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Certyfikaty SSL

SSL to protokół wykorzystywany do szyfrowania transmisji danych w internecie. Stosuje się go przede wszystkim w celach ochrony przetwarzanych i przechowywanych informacji na serwerze takich jak dane osobowe Twoich Klientów. Siła szyfrowania transmisji uniemożliwia "podsłuchanie" danych, dzięki czemu są one praktycznie bezużyteczne dla potencjalnego włamywacza. Certyfikat pełni również rolę autoryzacyjną, natomiast jego klasa stanowi m.in. o tym jak jest on akceptowany przez przeglądarki internetowe, w tym także coraz popularniejsze urządzenia mobilne.

 

GeoTrust jest jednym z najbardziej cenionych i drugim na świecie co do wielkości wydawcą certyfikatów elektronicznych. W ofercie GeoTrust posiada wiele zróżnicowanych produktów dzięki czemu oferta kierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców. Jednym z najpopularniejszych na świecie certyfikatów tego wydawcy jest RapidSSL, który również znajduje się w ofercie o12.pl

szczegóły

Symantec (dawniej Verisign) jest najbardziej zaufaną marką związaną z bezpieczeństwem w Internecie. To lider wśród wydawców certyfikatów SSL, który  kieruje swoje produkty do sektora najbardziej wymagających Klientów, oczekujących najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości obsługi. Cieszymy się, że również nasi Klienci mogą korzystać z tych prestiżowych certyfikatów.

szczegóły

Comodo to kolejna doskonale rozpoznawalna marka związana z bezpieczeństwem w Sieci, z której certyfikatów dzięki o12.pl możesz skorzystać.  Wydawca oferuje elastyczne i bardzo przystępne cenowo warianty certfikatów, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu obszarach dzialności on-line, zwłaszcza tam gdzie bezpieczeństwo stoi zdecydowanie na pierwszym miejscu.

szczegóły

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim Klientom

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022