WAŻNE: Wydajność Twojej strony

  • Środa, 23 Marzec, 2016
  • 11:03am
Zachęcamy do monitorowania wydajności stron WWW przy użyciu narzędzia Apptiker.com. Rejestracja jest bezpłatna, a dane pomogą w ocenie tego czy prędkość ładowania strony w przeglądarkach realnych użytkowników jest zadowalająca czy może warto stronę lepiej zoptymalizować.

Jak to działa?

Rejestrujemy się pod adresem http://apptiker.com a następnie wygenerowany kod wstawiamy do źródła naszej strony (analogicznie jak w przypadku np. kodu GoogleAnalytics). Następnie czekamy aż w systemie zgromadzą się pierwsze dane dzięki czemu będziemy mogli przyjrzeć się wynikom. Możemy analizować dane z bieżącego dnia, z wczorajszego dnia oraz z ostatnich 7 dni. Możemy także spradzić jaką wydajność ma strona na różnych typach urządzeń czy przeglądarek, a także jak zachowują się poszczególne podstrony.


Apptiker


Jeśli wstawienie kodu na stronę przysporzy trudności nasi administratorzy chętnie podpowiedzą czy wręcz pomogą to zrobić. Wystarczy napisać na admin@o12.pl 

Wkrótce na Apptikerze pojawią się kolejne narzędzia i to nie tylko analityczne, ale również takie, które będą zwiększały atrakcyjność naszych witryn poprzez implementację ciekawych funkcjonalności bez żadnej znajomości programowania i bez dodatkowej ingerencji w kod strony.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://o12.pl/wiedzodajnia/czytaj/apptiker-czyli-narzedzia-dla-strony-www 

Rekomendujemy i zachęcamy do rejestracji!

Pozdrowienia
Zespół o12.pl
« Powrót