Na potrzeby rozwoju o12.pl pod kątem potrzeb naszych Klientów wdrożyliśmy narzędzie sugester.pl. W strefie Klienta pojawiła się opcja pozwalająca przesyłać do nas pomysły na usprawnienie i ulepszenie usług oraz paneli administracyjnych i wchodzących w ich skład narzędzi.

Jeśli masz uwagi na temat funkcjonowania poszczególnych elementów platformy o12, które mogą wyeliminować jakiś problem, poprawić funkcjonowanie określonej opcji lub chciałbyś zasugerować wdrożenie nowej funkcjonalności wystarczy kliknąć na pasek "Twoja sugestia" widoczny po zalogowaniu się na prawej krawędzi strony i opisać swoją propozycję.

Każda sugestia dostępna będzie pod adresem http://sugestie.o12.pl. Dzięki temu Twoje pomysły mogą być wspierane także przez innych użytkowników, którym się spodobają. Wszystkie  będą przez nas traktowane bardzo poważnie, a te cieszące się popularnością będą miały bardzo duże szanse na wdrożenie.

Zapraszamy do dzielenia się z nami i innymi użytkownikami o12.pl sugestiami i pomysłami zawsze kiedy tylko się pojawią. Dzięki temu lepiej będziemy mogli dopasowywać jakość usług do Twoich realnych potrzeb, a dodatkowo będziemy nagradzać najbardziej aktywnych i kreatywnych autorów za ich pomysły i wkład jaki dzięki swojej aktywności wniosą.

Serdecznie zapraszamy!


3.03.2013

« Wstecz

Powered by WHMCompleteSolution