Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Załóż sklep internetowy - Nowe pakiety

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, e-Commerce, Bezpieczeństwo;
Załóż sklep internetowy - Nowe pakiety

Zastanawiasz się nad otworzeniem własnego sklepu internetowego? Chętnie pomożemy Ci osiągnąć ten szczytny cel. Oferowane przez nas pakiety ecommerce właśnie doczekały się odświeżenia i w tej chwili oferują kompleksowy zestaw narzędzi umożliwiający skuteczne i przede wszystkim bezpieczne uprawianie handlu elektronicznego.

Co się zmieniło? Praktycznie wszystko

BASIC - to podstawowy pakiet oferujący licencję sklepu SOTESHOP 6 oraz opcjonalnie możliwość zakupu dodatkowych usług takich jak hosting VIP, certyfikat RapidSSL czy skaner SiteLock z rabatem w wysokości 10% przez okres 30 dni licząc od dnia zakupu licencji. Pakiet ten w połączeniu z możliwym rabatem na poziomie 15% na licencję dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą, to świetny starter, pozwalający na "dzień dobry" zaoszczędzić kilkaset złotych.

Kolejne dwa pakiety kierowane są do Klientów, którzy od razu chcą wykupić kompleksowe, istotne z punktu widzenia sprzedaży w sieci powyżej wymienione usługi i z miejsca zaoszczędzić jeszcze więcej.

STANDARD - to pakiet w którego skład wchodzi licencja sklepu, certyfikat RapidSSL, hosting VIP PREMIUM oraz usługa SiteLock w planie PREMIUM, który umożliwia codzienne skanowanie do 500 stron sklepu. Oszczędność z tytułu wykupienia tego pakietu, to dokładnie 408 zł netto, a jeśli dołożymy rabat dla nowych firm, to w naszej kieszeni zostaje ponad 560 zł netto.

Trzeci i ostatni pakiet PRO podobnie jak STANDARD zawiera wymienione powyżej usługi jednak zarówno hosting jak i SiteLock są dostępne w najwyższych planach. Jest to pakiet dla najbardziej wymagających Klientów. Standardowe oszczędności w tym wypadku to 808 zł netto, natomiast w przypadku firm rozpoczynających działalność gospodarczą kwota ta urasta do blisko tysiąca złotych netto.

Wprowadzone nowe pakiety są wypadkową rosnących potrzeb i świadomości zarówno właścicieli sklepów jak również ich Klientów w obszarze zabezpieczeń i ochrony danych. Dzięki nowej konstrukcji pakietów można nie tylko podnieść znacząco bezpieczeństwo sklepu, ale także przyczynić się do wzrostu zaufania Klientów do marki, co skutecznie wspiera SiteLock przekazując odwiedzającym nasz sklep jednoznaczny, jasny komunikat na temat stanu bezpieczeństwa i poziomu wiarygodności sklepu oraz jego właściciela. Po szczegóły z tym związane zapraszam na stronę opisującą usługę SiteLock (linki podajemy na końcu artykułu).

Tymczasem w związku z wprowadzeniem nowych pakietów mamy dla was dodatkowy bonus. Oprócz wymienionych powyżej oszczędności dokładamy od siebie jeszcze dodatkowe 10% rabatu na dowolny pakiet.

Aby z tego rabatu skorzystać w trakcie składania zamówienia wpisz poniższy kod:

SKLEP-ZT10

Uwaga! Akcja jest ograniczona czasowo. Kod możesz wykorzystać tylko do końca stycznia 2013.

Życzymy jak najlepszego startu z nowym sklepem i wielu usatysfakcjonowanych Klientów.

Informacje na temat sklepu znajdziesz na stronie: http://o12.pl/sklep-internetowy/cennik
O certyfikatach SSL przeczytasz tutaj: http://o12.pl/certyfikaty-ssl
Hosting VIP: http://o12.pl/hosting/vip
SiteLock prezentujemy na stronie: http://o12.pl/bezpieczenstwo/site-lock

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022