Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

YouTube otwiera studio filmowe

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia;
YouTube otwiera studio filmowe

Google otworzyło w pełni profesjonalne studio filmowe. Wszystko dla użytkowników YouTube, którzy będą mogli z niego skorzystać. W skrócie chodzi o toby w serwisie pojawiały się bardziej profesjonalne treści.

Londyn od tej chwili wszystkim internautom, nie powinien kojarzyć się jedynie z Big Benem, czy trwającą tam obecnie Olimpiadą. To właśnie w stolicy Anglii, Google otworzyło pierwsze profesjonalne studio nagraniowe. Wszystko z myślą o użytkownikach YouTube'a, którzy będą mogli z niego korzystać. Gigant ma nadzieję, że w londyńskim studiu nagrywać będą użytkownicy nie tylko z Europy ale i z Afryki, czy Bliskiego Wschodu. Jak zapewnie firma, każdy kto zamieszcza treści na YouTube, będzie mógł zarezerwować dla siebie studio. Gigant chce by każdy miał równe szansę na przygotowanie profesjonalnych materiałów wideo. Nad całością prac w londyńskim studiu, czuwać będzie ekipa Youtube Next Lab. Na codzień zajmująca się rozwojem kanałów, jak i wsparciem twórców zamieszczających swoje materiały w serwisie.

Google już od pewnego czasu stara się pomagać amatorom w poprawianiu jakości materiałów publikowanych w sieci. Jakiś czas temu pojawiło się narzędzie do zamazywania twarzy, które znacząco przyspieszyło pracę nad obywatelskimi reportażami. Teraz wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z całkowicie profesjonalnego sprzętu nagraniowego. W londyńskim studiu do użytku oddane zostaną kamery, oświetlenie, zielony ekran i pomieszczenia do nagrywania dźwięku. Poza samym tworzeniem materiałów audiowizualnych, użytkownicy będą mogli brać udział w warsztatach, prowadzonych przez zawodowców. Poniżej prezentacja studia:

Studio dla użytkowników YouTube ma szansę odnieść duży sukces. Już teraz filmy amatorów, często doganiają pod względem popularności, te zamieszczane przez wielkie wytwórnie. Dlatego też dla Google, który kładzie duży nacisk na jakość, otwarcie profesjonalnego studia dla użytkowników wydaje się czymś oczywistym. Prawdopodobne, że dzięki warsztatom oraz pracy w studiu, zdolni filmowcy staną się prawdziwymi profesjonalistami. Zapewne niedługo powstaną nowe studia dla społeczności YouTube, a sam serwis w ciągu kilku lat, zagrozi pozycji telewizji, a może ją zastąpi?

Źródło: fcp.po

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2019