Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Wtyczki Wordpressa do stron członkowskich

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Porady;

Restric content (darmowa/ $42)

Darmowa wersja wtyczki oferuje ten sam rodzaj funkcjonalności co wtyczka Members. Dostęp do wpisów i stron może być przydzielany wybranym grupom użytkowników poprzez wybór odpowiednich opcji w oknie edytora treści. Istnieje możliwość ograniczenia dostępu do części treści na pojedynczej stronie czy we wpisie. Można to osiągnąć poprzez wstawienie w treści odpowiednich skrótów (oferowanych przez wtyczkę). Jest możliwe również dostosowanie komunikatów o ograniczonym dostępie do treści dla niezarejestrowanych użytkowników.

Podobnie jak plugin Members, darmowa wersja Restrict Content posiada zbyt wiele ograniczeń, aby można było używać jej w dużych serwisach. Jednak jej wersja komercyjna ($42 dla jednego serwisu) posiada rozbudowaną funkcjonalność oferującą między innymi nielimitowane pakiety subskrypcji, integrację z PayPal, kody rabatowe, raporty analityczne czy eksporty danych. Funkcjonalności oferowane przez wtyczkę są prawie takie same jakie dostępne na stronie WordPress.org i zawierają praktycznie wszystko, co jest potrzebne na stronie członkowskiej.

 

WP-Members (darmowa)

To darmowa wtyczka pozwala na domyślne blokowanie/ukrywanie treści wpisów i stron. Dla odwiedzających stronę widoczny jest jedynie fragment treści, który ma służyć zainteresowaniu użytkownika i zachęceniu do rejestracji. Długość fragmentu widocznego jako tzw. zajawka jest definiowania w ustawieniach wtyczki. Wtyczka pozwala również na dodanie niestandardowych pól do formularza rejestracji użytkownika, określenia ich wymagalności przy rejestracji, a także umożliwia dodania pola CAPTCHA w celu wyeliminowania spamu.

Niestety dodatek nie udostępnia możliwości definiowania poziomów użytkowników czy rodzajów subskrypcji, a także nie umożliwia pobierania od odwiedzających stronę opłat członkowskich.

 

Memberful (darmowa/ $25 mies.)

Wtyczka, która kładzie nacisk na prostotę obsługi. Aby rozpocząć pracę wystarczy stworzyć plan subskrypcji, dodać na stronie przycisk "Kup", a następnie określić treści, które mają być chronione. Przy pomocy wtyczki można ograniczać dostęp do postów, stron, materiałów wideo czy podcastów. Aby korzystać z wtyczki należy zarejestrować się na stronie producenta.

poprzednia strona    1   2   3    następna strona

 

Ocena: 32101 (3.50/5), bazuje na 12 głosach.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2019