Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Witryny z klipami wideo na stronę www

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Porady;
Witryny z klipami wideo na stronę www

Dla każdego kto publikuje jakiekolwiek treści w Internecie jest bez wątpienia istotne aby docierały one do wybranych grup docelowych czytelników. Internauci odwiedzając poszczególne strony szybko podejmują decyzję czy zatrzymać się nad daną treścią, którą może być artykuł, materiał wideo czy podcast, czy przejść do kolejnego czy na inną stronę.

Materiały wideo są fantastycznym narzędziem do zainteresowania nowych i stałych odwiedzających stronę i zatrzymania ich na niej.

Nawet jeśli nie posiadasz budżetu czy umiejętności do stworzenia krótkiego materiału wideo na swoją stronę, otworem stoją portale stockowe z materiałami wideo, które możesz wykorzystać na swoich stronach.

Na tych portalach codziennie pojawiają się setki nowych materiałów filmowych, pośród których można wyszukiwać te, które świetnie dopasują się do treści umieszczanych na naszej stronie i tym samym sprawią, że publikowane na niej materiały staną się bardziej atrakcyjne dla odwiedzających.

Inwestycja w materiały wideo uatrakcyjniające treści na stronach to dobry pomysł, który szybko przyniesie korzyści w postaci większego zaangażowania odwiedzających stronę.

 

Poniżej przedstawiamy 3 portale, na których publikowane są materiały wideo o różnej tematyce, wśród których można wyszukiwać tych odpowiednich na naszą stronę.

Dissolve

Dissolve to strona z ponad 700 000 wysokiej jakości klipami wideo ( w tym 4K), które można wykorzystać do ilustracji treści na stronach czy reklamy internetowej.

Materiały dostępne w portalu można wyszukiwać według różnych kryteriów, począwszy od tematyki, rodzaju licencji (darmowe, komercyjne),  po parametry klipu wideo takie jak: rozdzielczość, ilość klatek na sekundę itp.

 

 

 1   2    następna strona

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022