Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Targi eHandlu w marcu 2012

Autor: , Data publikacji , Kategoria: e-Commerce;
Targi eHandlu w marcu 2012

Handel elektroniczny ma się coraz lepiej. W Polsce zbliżamy się do wyniku 10 000 sklepów internetowych, choć na tle innych krajów europejskich udział handlu elektronicznego w ogólnej sprzedaży jest mniej więcej dwukrotnie niższy. Ponadto wciąż mamy stosunkowo niewielkie zaufanie do tej formy dokonywania zakupów, co po części umacniać może fakt, że duża część sklepów prowadzona jest tak naprawdę byle jak i na byle jakim oprogramowaniu.

Organizowane w Poznaniu targi eHandlu, które odbędą się 2 marca 2012 roku są jednym z czynników pomagającym zmieniać świadomość zarówno osób dokonujących zakupów jak również przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w sieci lub dopiero planujących wejść na ten rynek. To doskonały sposób na poznanie ciekawych rozwiązań ułatwiających skuteczny rozwój handlu internetowego oraz narzędzi, które pośrednio przyczyniają się do zwiększenia ilości Klientów sklepu, pomagają prowadzić kampanie marketingowe czy w końcu pomagają budować, wzmacniać i utrzymać zaufanie do własnej marki.

Ostatnie targi eHandlu przyciągnęły około 100 wystawców i około 1000 zwiedzających, a w marcu przyszłego roku zainteresowanie zapewne będzie jeszcze większe.

Proces sprzedaży stoisk i prezentacji ( to dwie dostępne formy zaprezentowania swojej firmy i produktów)  już się rozpoczął, ale w tej chwili jest jeszcze sporo wolnych miejsc dla potencjalnych wystawców. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami zajrzyj pod adres: http://targiehandlu.pl/

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022