Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Targi eHandlu już 24 października

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, e-Commerce;

Targi eHandlu to miejsce spotkań i dyskusji przedstawicieli tej branży ze swoimi klientami i partnerami. Tegoroczne odbędą się 24 października w Hali Stulecia, w samym centrum Wrocławia. Poza warsztatami oraz wręczaniu nagród dla najlepszych produktów i usług e-commerce, po raz pierwszy pojawi się strefa start-up.

Targi eHandlu to jedynie miejsce gdzie dostawcy usług i sklepy internetowe mogą wymienić się swoimi doświadczeniami. Poza tym właściciele takich sklepów mają szansę porównać oferty wystawców i znaleźć dla siebie najodpowiedniejszą. W wydarzeniu udział wziąć ma aż około 100 wystawców świadczących usługi dla sprzedawców internetowych, których stoiska będzie można oglądać. Jednakże targi eHandlu to nie tylko nawiązywanie współpracy na linii dostawca usług - sklep internetowy. W ich trakcie będzie można także poznać najnowsze trendy i technologie w ebiznesie. Wszystko dzięki licznym prezentacjom prowadzonym przez specjalistów branży internetowej.

Tegoroczne targi eHandlu odbędą się we wrocławskiej Hali Stulecia 24 października. W której przewidzianych jest około 2 tys. zwiedzających. Poza właścicielami sklepów internetowych na targach obecni będą potencjalni klienci, partnerzy oraz fani branży e-commerce. Jak wiadomo relacja klient - sprzedawca jest bardzo ważna, a to wydarzenie jest ogromną szansą na budowianie, czy poprawianie takich relacji. W trakcie targów można będzie odwiedzić stanowiska min. takich firm jak Siódemka, PayU czy Gruper.

W trakcie targów rozdane zostaną wyróżnienia dla najlepszych produktów i usług e - commerce. Ekomersy, bo tak nazywają się te nagrody, zostaną rozdane w takich kategoriach jak najlepsza platforma sklepowa, czy najlepszy system płatności. Jednak e-commerce to nie tylko mocne postacie na rynku. Wiedzą o tym dobrze organizatorzy tegorocznych targów eHandlu, którzy po raz pierwszy w tym roku przygotowali strefę Start-up. Jest to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, współpracy, czy po prostu wysłuchania opinii o swoim pomyśle na sklep internetowy.

Aby wziąć udział w targach eHandlu jako zwiedzający wystarczy zarejestrować się poprzez stronę http://targiehandlu.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.

Źródło: targiehandlu.pl

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022