Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Sklep internetowy na Facebooku

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, e-Commerce;
Sklep internetowy na Facebooku

Można już prowadzić aukcje internetowe na Facebook'u. Wszystko dzięki Kupuje.to. Jest to w pełni darmowa platforma służąca do prowadzenia własnego sklepu internetowego. Wszystkie działania sprzedażowe prowadzi się się z poziomu własnego fanpage'u.

Facebook po raz kolejny udowadnia, że nie jest tylko zwykłym portalem społecznościowym. Tym razem gigant w połączeniu z Kupuje.to daje użytkownikom możliwość na prowadzenie sklepów internetowych na fanpage'u. Uruchomienie sklepu jest w pełni bezpłatne oraz nie są pobierane żadne prowizje za sprzedane produkty. Również obsługa sklepu jest łatwa i intuicyjna. Wystawienie jakiegoś produktu trwa do 1 minuty. Nie tylko sprzedawcy ale i klienci mogą zyskać na Kupuje.to. Sklepy będą zachęcane do wprowadzania cen promocyjnych na swoje towary. Dzięki funkcji "Moje promocje" można udzielać rabatów osobom które np. polubiły fanpage sklepu.

Dzięki Kupuje.to, sklepy internetowe mają szansę trafić do większej liczby potencjalnych klientów. W momencie, gdy ktoś polubi albo kupi produkt, automatycznie widzą to na Facebooku jego znajomi. Aukcje, które są wystawiane na fanpage, widoczne są również na stronie http://www.kupuje.to. Nie jest to bez znaczenia. Od teraz każdy kto ma konto na Facebooku, ma je również właśnie na http://www.kupuje.to.

Pomysł Kupuje.to na fanpage'u daje nie tylko możliwość lepszego zarobku. Dzięki sprzedaży poprzez tą platformę, istnieje także szansa na o lepszą reklamę. Na razie serwis jest w wersji beta i nie oferuje zbyt dużego asortymentu (na obecną chwilę około tysiąca produktów), będziemy obserowali jego rozwój.

Źródło: http://www.kupuje.to

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022