Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Photoshop dla iPada już w sprzedaży

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Rynek IT;
Photoshop dla iPada już w sprzedaży

Adobe właśnie wypuściło pierwszą oficjalną wersję Photoshopa dla iPada. Jest jedną z sześciu aplikacji znanych pod szyldem Adobe Touch Apps, które mają trafić do posiadaczy tabletów Apple jeszcze w tym roku. 

Photoshop Touch posiada część funkcji znanych nam z Photoshopa oferując jednocześnie szybką i intuicyjną obróbkę obrazu przy użyciu ekranu dotykowego. Z najciekawszych funkcji aplikacji należy wymienić łączenie fotografii w wielowarstwowe obrazy oraz stosowanie profesjonalnych efektów w trakcie malowania, szkicowania czy retuszowania fotografii.

Ciekawymi narzędziami zastosowanymi w APT są Scribble Selection Tool do wyodrębniania obiektów z obrazu oraz Refine Engine służący do wygładzania krawędzi. Photoshop Touch jest zintegrowany z Facebookiem i Google Image Search, dzięki którym szybko wyszukamy pliki graficzne do edycji oraz udostępnimy je innym. Aplikacja Adobe oferuje również wsparcie dla standardu bezprzewodowego drukowania AirPrint oraz synchronizację projektów pomiędzy Adobe Photoshop Touch, a Adobe Photoshop CS5 dla Windows i Mac.

Z zapowiedzianej szóstki aplikacji (Adobe Touch Apps) w niedługim czasie powinny pojawiać się także Adobe Collage do tworzenia tzw. ścian klimatów, Adobe Debut do prezentacji i przeglądania prac, Adobe Ideas do szkicowania, Adobe Kuler do analizowania tematów graficznych oraz Adobe Proto do tworzenia prototypów stron www i mobilnych aplikacji.

Adobe Photoshop Touch można nabyć za 8 euro. Pamiętać należy jednak, że jest on dostępny tylko na iPada2, użytkownicy starszych wersji tego tabletu niestety nie skorzystają z dobrodziejstw aplikacji.

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020