Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

List na Nowy Rok 2013

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Aktualności Wiedzodajni;
List na Nowy Rok 2013

Drodzy Klienci, drodzy Partnerzy. Większość z nas wita Nowy Rok z wiarą, że kolejne 365 dni przyniesie wiele dobrego. Wielu czyni podsumowania tego co się wydarzyło w minionym roku, kreśląc plany i postanowienia na najbliższe miesiące. To właśnie pierwsze dni roku dają tą niewytłumaczalną siłę, która sprawia że mocniej wierzymy w siebie i innych. Że rzeczy które jeszcze nie tak dawno wydawały się niemożliwe do osiągnięcia stają się nagle czymś realnym, czymś po co możemy sięgnąć jeśli tylko wystarczająco mocno w to uwierzymy.

Nadchodzący rok ma dla nas jako firmy i ludzi z nią związanych szczególne znaczenie. To właśnie w 2013 roku mija dokładnie 10 lat od jej założenia. Tak to już 10 lat. prot to przykład przedsięwzięcia, które zrodziło się bez wsparcia i zaplecza finansowego. To jeden z dowodów na to, że wiara i ciężka praca pozwalają na zbudowanie czegoś dosłownie z niczego. Nasza historia może być dla wielu z Was interesująca, a może nawet fascynująca, ale teraz zostawiam ją w spokoju. Przyjdzie na to czas i to już w czerwcu, kiedy będziemy obchodzić nasz okrągły Jubileusz. Wówczas zapewne odtworzę historię prot i platformy o12.pl, aby pokazać Wam wyjątkowość tej firmy i jej ludzkie oblicze. Tymczasem to co dla nas jest najważniejsze to nadchodzące dni, tygodnie, miesiące. To nasi Klienci i Partnerzy, którzy obdarzając nas zaufaniem dali nam siłę i zapał do dalszej pracy. Czujemy się zobowiązani do tego aby jak najlepiej spełniać pokładane w nas oczekiwania, aby usługi z których korzystacie z dnia na dzień stawały się coraz lepsze, aby w końcu nasze kontakty opierały się na przyjaźni i poczuciu wzajemnej więzi. Nigdy nie traktowaliśmy naszych Klientów jak kolejne rekordy w bazie czy doklejane zera w zestawieniach finansowych. Jesteście dla nas ważni. Nie dlatego, że płacicie za usługi, co jest istotne bo pozwala firmie żyć i rozwijać się, ale dlatego że widzimy w Was naszych Partnerów i ludzi z własnymi planami i marzeniami, które na tyle na ile jesteśmy w stanie chcemy pomagać realizować.

2013 rok w prot to czas wzmożonej aktywności. Będzie to najdynamiczniejsze 12 miesięcy w całej dotychczasowej historii firmy.
Fundamentalnymi działaniami będą prace związane z doskonaleniem usług hostingowych i na tym polu bez wątpienia sporo będzie się działo. Wszystkie serwery staną się hybrydami wyposażonymi w fantastycznie szybkie dyski SSD. Dziś część maszyn o12 pracuje już w takim środowisku i sprawdza się to rewelacyjnie. Ponadto wdrożymy szereg udoskonaleń związanych z systemami ochrony i monitoringu jakości usług co jest szalenie ważnym elementem i ten rodzaj aktywności zawsze był naszym oczkiem w głowie.

W innym obszarze, jednym z elementów, na którym skupimy uwagę będą programy partnerskie i lojalnościowe, które jak dotąd nie były przez nas specjalnie rozpieszczane. Mamy z Waszej strony jednoznaczne komunikaty, że działania na tym polu są Wam potrzebne i co najważniejsze są przez Was oczekiwane. Postawiliśmy sobie za cel zaspokojenie tych oczekiwań i już wkrótce poinformujemy o pierwszych podjętych krokach.

Jedną z nowości jaka pojawi się w tym roku, a o jakiej możemy już teraz wspomnieć będzie uzupełnienie oferty o12.pl o autorski system zarządzania treścią (GrapeCMS). Produkt będzie prawdopodobnie dostępny w dwóch wersjach z czego jedną udostępnimy za darmo. To rozwiązanie będzie w pełni autonomiczne.

Z pasją będziemy kontynuować także misję Wiedzodajni, której nadrzędnym celem będzie nie tylko samo informowanie ale także, a może przede wszystkim edukacja. Wiemy, że dziś nie wystarczy sama strona WWW, trzeba jeszcze wiedzieć jak skutecznie ją prowadzić i umiejętnie wykorzystywać dostępne narzędzia aby jej efektywność i atrakcyjność rosła. To istny gąszcz danych, w którym bardzo łatwo się zgubić. Wiedzodajnia może być latarnią, która oświetli i wskaże właściwe drogi do osiągnięcia celu. Chcielibyśmy aby stała się również miejscem dialogu, dyskusji, wymiany opinii i doświadczeń. Czy tak się stanie, to będzie zależało w dużej mierze także od Was.

Większego znaczenia nabierze obszar Social Media, który w minionym roku był przez nas odstawiony na boczny tor, a jest to świetny kanał komunikacji mający niemały wpływ na jakość wzajemnych relacji. Zachęcam więc wszystkich, którzy korzystają na co dzień z portali społecznościowych do śledzenia na nich naszej aktywności. Jesteśmy na Facebooku, Twitterze, Google+ i YouTube.

No i to co z pewnością będzie dużym wydarzeniem tego roku i będzie miało znaczny wpływ na podejmowane przez nas działania, to wprowadzenie nowych domen najwyższego poziomu. 17 kategorii grupuje ponad 1000 zupełnie nowych rozszerzeń i właśnie w tym roku rozpocznie się proces ich rejestracji. Dla tych z Was, którzy nie znają tematu przygotujemy wkrótce na Wiedzodajni obszerniejszy artykuł na ten temat. Tymczasem podam tylko kilka przykładowych domen jakie będą funkcjonowały: .film, .pizza, .radio, .blog, .spa, .hotel, .studio, .taxi, .media, .moda i masa innych. Czujecie co to oznacza? To może być prawdziwa rewolucja na rynku domen, a my o wszystkim będziemy Was informować.

To ogólnie nakreślone kierunki naszych działań w 2013 roku.  Nie wszystkie, bo zależy mi na efekcie zaskoczenia, ale już na pierwszy rzut oka widać, że jednym z głównych założeń jest budowanie i umacnianie naszych wspólnych relacji i więzi. Nie chcemy być kolejną "bezduszną" firmą, dla której liczą się jedynie słupki sprzedaży i wszystko tym słupkom jest bezwzględnie podporządkowywane. W mojej ocenie najważniejszy jest drugi człowiek i jego potrzeby, a słupki powinny być konsekwencją emocjonalnej więzi jaką możemy zbudować, w co mocno wierzę. Owa więź nam da motywację i siłę, a naszym Klientom i Partnerom coraz lepsze usługi, z których będą dumni. Czy można chcieć czegoś więcej? To ideał, do którego będziemy konsekwentnie dążyć. Przy Waszym wsparciu, wspólnie uda nam się stworzyć miejsce inne od tych, którymi każdego dnia jesteśmy obwarowani ze wszystkich stron. Miejsce w którym wszyscy będziemy się czuli dobrze i z którym będziemy mogli się utożsamiać. To takie moje ciche marzenie.

Cóż w tej sytuacji życzyć Wam i całej naszej załodze na ten rok? Chyba tylko tego aby udało się zrealizować plany i wspólne marzenia. Czeka nas dużo ciężkiej pracy. To co chcemy osiągnąć nie będzie łatwe i z pewnością będziemy musieli pokonać wiele przeszkód, ale warto podjąć wyzwanie bo nie ma nic piękniejszego od widoku szczęśliwych ludzi, którzy mówią, że dzięki naszej pracy coś w ich życiu zmieniło się na lepsze.

Życzę Wam wszystkim w tym i kolejnych latach wiele pomyślności. Niech wasze plany i przedsięwzięcia rozkwitają, niech wasze głowy tryskają kreatywnością i świetnymi pomysłami, niech wasze rodziny i otaczający przyjaciele zawsze będą tuż obok by w razie zwątpienia, chwil słabości podać pomocną dłoń. A my, no cóż. My także będziemy niedaleko i tak jak na przyjaciół na nas również możesz liczyć.

Szczęśliwego Nowego Roku!
Krzysztof Wojteczko i cała Załoga firmy prot

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018