Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Konferencja e-biznesu w Krakowie

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, e-Commerce;
Konferencja e-biznesu w Krakowie

To, że internet stał się rewelacyjnym miejscem do prowadzenia sprzedaży, wie każdy. Natomiast nie każdy ma w tym temacie doświadczenie i wie jak skutecznie ten potencjał wykorzystać.

26 marca 2012 roku, Akademia Empathy przygotowała konfernecję e-biznesu w Krakowskim Parku Technolognicznym. Na imprezie pojawili się eksperci, którzy poprowadzili wykłady dla właścicieli przedsiębiorstw stawiających swoje pierwsze kroki w świecie handlu elektronicznego. Prowadzący wyjaśniali większość najistotniejszych zasad e-biznesu, w tym także B2B, czyli relacji z partnerami biznesowymi, pośrednikami, dostawcami, dystrybutorami oraz punktami sprzedaży. Poza korzyściami wynikającymi z prowadzenia sprzedaży w sieci, przedstawiono sposoby na minimalizację ryzyka przedsięwzięcia, oraz wyjaśniono jak skutecznie reklamować się w internecie i budować zaufanie klientów. Nie zabrakło także informacji na temat tego jak szukać wykwalifikowanych pracowników i dlaczego warto korzystać z faktur elektornicznych.

Konferencja cieszyła się sporym zainteresowaniem przedsiębiorców. Po jej skończeniu pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy. Szukałam inspiracji do zmian. Nie zawiodłam się, bo w czasie prelekcji pojawiły się tematy, które z pewnością wykorzystam do rozwoju swojej firmy - stwierdziła Agnieszka Rożek z Pro Innowacja. Jest to dowód na to, że warto odwiedzić kolejne konferencje e-biznesu. O nastepnych akcjach Akademii Empathy możemy dowiedzieć się z jej  strony pod adresem www.akademiaempathy.pl

 

Źródło: Dziennik Internautów

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022