Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia;
Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej

Tydzień temu poprosiliśmy Klientów o12 o podzielenie się opinią na temat działalności platformy hostingowej i jakości naszych usług. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym badaniu pomimo, że ilość pytań nie była wcale mała. Obawialiśmy się, że obszerność ankiety będzie odstraszająca, ale zależało nam na szerszej analizie dlatego zaryzykowaliśmy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas. Mile zaskoczył nas tak znaczny odzew bo blisko pół tysiąca Klientów wypełniło całą ankietę od początku do końca.
Przed nami analizy, zwłaszcza dotyczące pytań otwartych gdzie zebraliśmy imponujący zestaw odczuć, opinii i sugestii na temat tego co moglibyśmy czy też powinniśmy zmienić. Każda wypowiedź będzie przez nas przeczytana i potraktowana z należytą uwagą.

To co widać już teraz to dane zgromadzone w ramach pytań zamkniętych i tak dla przykładu na pytanie "czy o12.pl jest dla Ciebie wiarygodnym partnerem" 95,3% respondentów odpowiedziało TAK, 3,3% nie ma zdania a 1,4% odpowiedziało NIE.

Na pytanie czy usługi świadczone przez platformę o12.pl są na wysokim poziomie 88,8% użytkowników usług odpowiedziało TAK, 7% nie ma zdania, a 4,2% odpowiedziało NIE

 

Ogólnie jakość kontaktów z Biurem Obsługi Klienta pozytywnie ocenia 92,6% Klientów, dostatecznie 6,3%, a źle 1,1%

itd.....

To pierwsze badanie na taką skalę w historii o12. Z dużym napięciem oczekiwaliśmy wyników bo pomimo, że wszyscy staramy się wykonywać swoją pracę najlepiej jak to możliwe zdajemy sobie sprawę, że nie sposób zaspokoić wszystkich potrzeb.

Okazało się, że nasi Klienci w zdecydowanej większości dobrze oceniają to co robimy, co nas cieszy i motywuje do dalszej pracy. Wstępna analiza wyników jest w naszej ocenie bardzo pozytywna, co nie oznacza, że spoczniemy na laurach. Wręcz przeciwnie. Te wyniki chcemy jeszcze poprawić dlatego nadchodzący rok będzie pod znakiem akcji, ktorych celem bedzie m.in. umocnienie wizerunku marki i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług.

Jednym z elementów, który pojawiał się w sporej części opinii (pytania otwarte) był marketing. Wielokrotnie przewijało się stwierdzenie, że o o12 jest po prostu za cicho. Rzeczywiście. Jak dotąd nie koncentrowaliśmy się na działaniach marketingowych, ale po wynikach ankiety widać, że jest to jedną z potrzeb naszych Klientów. Nie ukrywam, że miło nas zaskoczyło takie zainteresowanie czy wręcz troska o nasz wizerunek. Świadczy to o tym, że znaczna część Klientów identyfikuje się z naszą marką i zależy im na tym aby stawała się coraz bardziej popularna. To także będzie obszar, w którym zamierzamy intensywnie pracować w nadchodzącym roku. Wszystkich, którzy chcieliby nas w tych staraniach wesprzeć zapraszamy do dzielenia się informacjami o nas w różnych miejscach sieci. Można podzielić się opinią np. na serwisach takich jak WHT http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/183-o12-pl/, można umieścić swój wpis również na takich stronach jak np. ta: http://jak-zrobic-strone.pl/o12-pl-opinie-hostingu-i-kreatora/  zachęcamy równiez do aktywnego udziału na naszym fanpage'u Facebooka: http://www.facebook.com/o12pl, Google+ czy na Twitterze. Jest wiele obszarów aktywności, w których jako nasi Klienci w prosty sposób możecie Państwo przyczynić się do wzrostu marki i tym samym jakości świadczonych przez nas usług.

Jeszcze raz chciałbym gorąco podziękować za wszystkie przekazane nam uwagi i sugestie oraz za to, że jesteście z nami, niektórzy już od wielu lat. Postaramy się zebrane informacje wykorzystać najlepiej jak będziemy potrafili przyczyniając się tym do dalszego wzrostu platformy o12.pl i doskonaleniu jej usług.

Krzysztof Wojteczko

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2021