Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

GetResponse - skuteczny email marketing dla klientów o12

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Ciekawostki, Marketing sieciowy;
GetResponse - skuteczny email marketing dla klientów o12

Miło nam poinformować, że platforma o12.pl udostępnia swoim Klientom nowoczesne narzędzie do tego typu działań - platformę GetResponse.

Jako partner firmy Implix, autorów aplikacji, możemy zaoferować naszym Klientom rabaty i wydłużony, 2 miesięczny, darmowy okres testowy na pełne wypróbowanie rozwiązania.

GetResponse to nowoczesna platforma oferująca setki praktycznych, multimedialnych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia profesjonalnych i efektywnych kampanii marketingowych z wykorzystaniem e-maili. Oprócz standardowych funkcjonalności masowego wysyłania spersonalizowanych wiadomości email do wybranych grup odbiorców dostarcza również zaawansowane narzędzia do analizy przeprowadzonych kampanii.

GetResponse to również idealne narzędzie do wykorzystania w kampaniach reklamowych, działaniach public relations, programach lojanościowych czy budowania relacji z klientami oraz użytkownikami serwisów internetowych, w szczególności portali społecznościowych.

Ekran główny GetResponse

 

Podstawowe funkcje GetRespose

  • efektywne zarządzanie listami odbiorców -  oprócz standardowych funkcji budowy i dodawania list odbiorców, GetResposne umożlwiwia zaawansowaną integrację z ok. 100 aplikacjami oraz bazami danych po stronie klienta, m. in.  Facebook, Twitter, Joomla, WordPress, Google Analitics, Google Contacts, PayPal, itd..
  • możliwość wysyłania różnych typów wiadmości , m.in.:
    • newsletterów - jednorazowych wiadomości wysyłanych do określonych subskrybentów o wybranej dacie i godzinie
    • autoresponderów - tj. wiadomości wysyłanych automatycznie w oparciu o wcześniej zaprojektowane scenariusze i warunki w zależności od zadanego czasu wysyłki lub wykoania konkretnej akcji przez odbiorcę
    • testów A/B/X - czyli wysyłki max. 5 wariantów tej samej wiadomości różniących się np. tematem, wezwaniem do działania czy banerem. Celem testu jest identyfikacja najskuteczniejszego mailingu i wysyłka do pozostałej cześci bazy mailingowej,wiadomości potwierdzające, których celem jest weryfikacja adresu e-mail subskrybenta i dodanie go do listy maiilingowej w trybie „double opt-in” (subskrypcja za potwierdzeniem)
  • tworzenie i zarządzanie kampaniami - kampania GetResponse to miejse, w którym można przechowywać grupowane tematczynie wiadomości, tworzyć ich sekwencje oraz określać spedyficzne ustawienia nadawcze dotyczące konkretnego segmentu działań użytkownika. Ilość kampanii w koncie jest nieograniczona. Kampanie można personalizować, integorwac z portalami społecznościowymi i zewnętrzynmi serwisami www
  • generator formularzy zapisu - do wyboru jest dostępna galeria 500 szablonów formularzy, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb

 1   2    następna strona

 

Ocena: 54321 (5.00/5), bazuje na 1 głosie.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2019