Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Złap okazję: 1-5-10

promocja na hosting

Nasza nowa krótkoterminowa mega promocja  pojawi się w kilku, a może i  kilkunastu odsłonach. Zawsze niespodziewanie i tylko przez krótki okres czasu.

Aby złapać prawdziwą okazję, warto więc często sprawdzać naszą ofertę.

A oto co można upolować w ramach tej wyjątkowej promocji:

Nasze konta hostingowe ATRIA, WEGA, SYRIUSZ charakteryzują się brakiem limitów przestrzeni dyskowej oraz transferu. Zarządzane są przez intuicyjny cPanel, przy pomocy którego łatwo skonfigurować konta pocztowe, FTP lub bazy danych.

Hosting otoKREATOR oferuje idealne narzędzie dla początkujących webmasterów, dzięki któemu samodzielne stworzenie strony www nigdy nie było tak łatwe.

 

Promocja jest ograniczona czasowo. Poniżej terminy jej obowiązywania:

Odnawiając u nas konto hostingowe w kolejnych latach również zapłacisz mniej, ponieważ wprowadziliśmy malejący cennik, gdzie co roku obniżamy koszty usługi do 20%.

Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie (poniżej). W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta bok@o12.pl lub telefonicznie 81 4 511 511

 

CENY W ABONAMENCIE ROCZNYM
 cena w promocjicena standardowaakcja
otoKREATOR1 zł100 złzamawiam
ATRIA1 zł165,85 złzamawiam
WEGA5 zł234,15 złzamawiam
SYRIUSZ10 zł321,95 złzamawiam


Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

 

NASZE KONTA HOSTINGOWE DAJĄ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

POZNAJ HOSTING O12 I OSZCZĘDŹ 75%

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Złap okazję: 1-5-10” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Mełgiewska 2, 20-209 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin.
 3. Regulamin promocji „Złap okazję: 1-5-10” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Złap okazję: 1-5-10” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Złap okazję: 1-5-10” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa: od 24 czerwca 2015 od godziny 10 do 24 czerwca 2015 do godziny 16, 1 lipca 2015 od godz. 9 do 1 lipca 2015 do godz. 15, od 7 lipca 2015 od godz. 12 do 8 lipca 2015 do godz.12, od 10 lipca 2015 od godz. 12:30 do 13 lipca 2015 do godz.15, 4 sieprnia 2015 od godz. 15 do 11 sierpnia 2015 do godz. 15.
 9. Organizator może zakończyć lub przedłużyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Złap okazję: 1-5-10” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego  otoKREATOR, ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ.
  • Składając zamówienie użyją jednego z kodów promocyjnych: ZLAOK-1 (hosting ATRIA i otoKREATOR), ZLAOK-5 (hosting WEGA), ZLAOK-10 (hosting SYRIUSZ), o ile nie zostanie on automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych  ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wcześniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu na zamówioną usługę.
 12. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.
 13. Oraganizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji w każdym czasie danych podawanych przy rejestracji klienta pod kątem ich kompletności i prawdziwości oraz zgodności z punktami regulaminu promocji, a także do odrzucenia zamówienia w przypadku, gdy informacje podane w formularzu zamówienia okażą się nieprawdziwe lub nie zostaną spełnione wszystkie warunki regulaminu promocji.
 14. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 15. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 16. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup jednego z planów hostingowych otoKREATOR (http://o12.pl/hosting/otokreator)  ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ (http://o12.pl/hosting) w abonamencie rocznym (cennik usług podany w tabeli powyżej).
 17. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienione powyżej plany hostingowe w cenach 1 zł netto (hosting otoKREATOR i ATRIA), 5 zł netto (hosting WEGA) albo 10 zł netto (hosting SYRIUSZ) w pierwszym okresie abonamentowym (rok).
 18. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018