Zaufali nam

Black Red White

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Zapachniało wiosną

promocja na hosting Nasza specjalna oferta na powitanie zbliżającej się wiosny, to możliwość zakupu jednego z kont hostingowych  ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ z rabaem aż 90% w pierwszym okresie abonamentowym (dotyczy abonamentu rocznego).

Promocja trwa od 24 lutego 2016 do 30 czerwca 2016.

Pełna specyfikacja parametrów kont jest dostępna tutaj.

W ramach każdego konta hostingowego otrzymujesz dostęp do dziesiątek darmowych aplikacji (popularne CMS-y, blogi, sklepy itp.) oraz bezpłatny kreator stron www dla początkujących webmasterów. Masz także możliwość zarejestrować domenę .pl za 0 zł.

 

CENY NETTO W ABONAMENCIE ROCZNYM - PROMOCJA -90%
 cena w promocjicena regularnaakcja
ATRIA16,59 zł165,85 złzamawiam
WEGA23,42 zł234,15 złzamawiam
SYRIUSZ32,20 zł321,95 złzamawiam

 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

 

NASZE KONTA HOSTINGOWE DAJĄ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

POZNAJ HOSTING O12 I OSZCZĘDŹ 90%

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Zapachniało wiosną” jest o12.pl.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin oraz regulaminu rejestracji i utrzymania domen na stronie http://o12.pl/domeny/regulamin
 3. Regulamin promocji „Zapachniało wiosną” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Zapachniało wiosną” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Zapachniało wiosną” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 24 lutego 2016 do 30 czerwca 2016.
 9. Organizator może wydłużyć lub zakończyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Zapachniało wiosną” kierowana jest do osób i przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Zamawiający mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: WIOSNA16, o ile nie zostanie automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia.
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych otoKREATOR, ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wcześniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji w każdym czasie danych podawanych przy rejestracji klienta pod kątem ich kompletności i prawdziwości oraz do odrzucenia zamówienia w przypadku, gdy informacje podane w formularzu zamówienia okażą się nieprawdziwe lub nie zostaną spełnione wszystkie warunki regulaminu promocji.
 13. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin oraz podmioty mające podpisane porozumienie z NASK ich współpracownicy, partnerzy i udziałowcy.
 14. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 15. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 16. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planów hostingowych ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ (http://o12.pl/hosting) w abonamencie rocznym (cennik usług podany w tabeli powyżej) oraz rejestracja jednej domeny .pl za 0 zł przy zamówieniu jej razem z promocyjnym planem hostingowym.
 17. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymieniony powyżej plany hostingowe z rabatem 90% (w możliwością rejestracji domeny .pl za 0 zł) w pierwszym okresie abonamentowym (1 rok).
 18. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018