Zaufali nam

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Zakochaj się dziś w niskiej cenie

Zakochaj się razem z nami DZIŚ 14 lutego w niskich cenach usług hostingowych na platformie o12.pl

Oszczędź 90% i ciesz się profesjonalnym kontem o niesamowitych możliwościach przez pełne 12 miesięcy! 

W standardzie autoinstalator popularnych skryptów takich jak WordPress, Joomla, Drupal, sklepów internetowych, aplikacji użytkowych, itp.., a dla początkujących na każdym koncie do dyspozycji bezpłatny, intuicyjny kreator stron www bez limitów!

 

14 LUTEGO OSZCZĘDŹ 90%

 

CENY W ABONAMENCIE ROCZNYM
 cena w promocjicena standardowaakcja
ATRIA20,40 zł204 złzamawiam
WEGA28,80 zł288 złzamawiam
SYRIUSZ39,60 zł396 złzamawiam


Ceny zawierają podatek VAT

 

NASZE KONTA HOSTINGOWE DAJĄ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

poznaj szczegóły

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Zakochaj się DZIŚ w niskiej cenie” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Unicka 4, 20-126 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin.
 3. Regulamin promocji „Zakochaj się DZIŚ w niskiej cenie” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Zakochaj się DZIŚ w niskiej cenie” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Zakochaj się DZIŚ w niskiej cenie” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa przez jeden dzień 14 lutego 2014.
 9. Organizator może zakończyć lub przedłużyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Zakochaj się DZIŚ w niskiej cenie” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ.
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: ZSWNC2 o ile nie zostanie on automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wczesniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu półrocznego lub rocznego (w zależności od złożonego zamówienia)
 12. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.
 13. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 14. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 15. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planów hostingowych ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ w abonamencie rocznym (cennik usług podany w tabeli powyżej).
 16. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienione powyżej plany hostingowe z rabatem 90% w pierwszym okresie abonamentowym (rok)
 17. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018