Zaufali nam

Archiwum Państwowe w Lublinie i Zamościu

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Wielki krok dla firm

Naszą kolejną promocję kierujemy do nowych Klientów - firm i przedsiębiorców.

W okresie jej trwania, od 21 maja 2015 od godz. 14 do 28 maja 2015 do godz. 14 , można zamówić firmowe konto hostingowe ATRIA za jedyne 10zł netto/rok w pierwszym okresie abonamentowym (rok).

Konto hostingowe ATRIA oferuje m.in. nielimitowaną przestrzeń dyskową oraz transfer.

Intuicyjny panel zarządzania kontem - cPanel - umożlwia administrację wszystkimi usługami na koncie (kontami e-mail, domenami, FTP, bazami danych itp.), a także dostęp do ogromnej biblioteki darmowych skryptów (CMS-ów, blogów, sklepów) oraz kreatora stron, za pomocą których samodzielnie można stworzyć swoją stronę www.

To niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju okazja na start z profesjonalną usługą hostingową w tak niskiej cenie. Zapraszamy!

Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie (poniżej). W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta bok@o12.pl lub telefonicznie 81 4 511 511

Oferta ważna od 21 maja 2015 od godz. 14 do 28 maja 2015 r dp godz.14

 

CENY NETTO W ABONAMENCIE ROCZNYM
 cena w promocjicena regularnaakcja
ATRIA10,00 zł165,85 złzamawiam

 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

 

NASZE KONTA HOSTINGOWE DAJĄ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

POZNAJ HOSTING O12

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Wielki krok dla firm” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Mełgiewska 2, 20-209 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin oraz regulaminu rejestracji i utrzymania domen na stronie http://o12.pl/domeny/regulamin
 3. Regulamin promocji „Wielki krok dla firm” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Wielki krok dla firm” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Wielki krok dla firm” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 21 maja 2015 od godz. 14 do 28 maja 2015 do godz. 14.
 9. Organizator może zakończyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Wielki krok dla firm” kierowana jest do przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego ATRIA.
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: WKDF-10ZL, o ile nie zostanie automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia.
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych otoKREATOR, ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wcześniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu.
 12. Oraganizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji w każdym czasie danych podawanych przy rejestracji klienta pod kątem ich kompletności i prawdziwości oraz do odrzucenia zamówienia w przypadku, gdy informacje podane w formularzu zamówienia okażą się nieprawdziwe.
 13. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin oraz podmioty mające podpisane porozumienie z NASK ich współpracownicy, partnerzy i udziałowcy.
 14. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 15. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 16. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planu hostingowego ATRIA (http://o12.pl/hosting) w abonamencie rocznym (cennik usług podany w tabeli powyżej)
 17. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymieniony powyżej plan hostingowy w cenie 10 zł netto  w pierwszym okresie abonamentowym (rok).
 18. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018