<

Zaufali nam

Archiwum Państwowe w Lublinie i Zamościu

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Sklep dla nowych firm

Doskonale wiemy o tym, że nowym firmom często ciężko przebić się na rynku. Na każdym kroku napotkać mozna przeszkody, niektóre niestety nie do pokonania w początkowej fazie rozwoju. Każdy grosz jest w takiej sytuacji dla Ciebie ważny. Dlatego zdając sobie z tego sprawę chcemy wspierać nowych przedsiębiorców właśnie takich jak Ty i ułatwić Ci start na profesjonalnych rozwiązaniach e-commerce, co od samego początku daje Ci znaczną przewagę nad konkurencją, która nieudolnie dobiera narzędzia korzystając czesto z kiepskich systemów do prowadzenia sklepu.

Jeśli prowadzisz swoją firmę nie dłużej niż 6 miesięcy, a o handlu elektronicznym myślisz bardzo poważnie, mamy dla Ciebie 15% rabatu na starcie. Wykorzystaj tę okazję i uruchom w pełni profesjonalny sklep, a Twoi przyszli Klienci z pewnością docenią Twoje zaangażowanie obdarowując Cię dużo większym zaufaniem niż Twoja konkurencję, co zapewne przełoży się także na większe zyski Twojej firmy w przyszłości.Regulamin

  1. Organizatorem promocji jest firma jest PROT Profesjonalne Technologie Sp. z o.o., ul. Cystersów 20A, 31-553 Kraków.
  2. Przedmiotem promocji jest obniżenie kosztów zakupu licencji sklepu internetowego SOTESHOP dla nowych przedsiębiorców.
  3. Z promocji może skorzystać każdy przedsiębiorca, który prowadzi swoją działaność nie dłużej niż 6 miesięcy.
  4. Aby skorzystać z oferty wystarczy przesłać na adres strony@o12.pl skany aktualnych dokumentów rejestrowych firmy zawierające datę rozpoczęcia działalności.
  5. Jeden przedsiębiorca ma prawo do zakupu wyłącznie jednej licencji z uwzględnieniem 15% rabatu, zakup każdej kolejnej to pełna opłata wg obowiązującego cennika.
  6. Promocja trwa od 17 października 2011 do odwołania.
  7. Wszelkie pytania związane z ofertą prosimy kierować na adres strony@o12.pl.
  8. Korzystający z promocji oświadcza, że zna i akceptuje postanowienia licencji sklepu internetowego.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020