Zaufali nam

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Ochrona dla każdego

Z okazji pojawienia się na o12.pl nowej usługi, z myślą o naszych Klientach organizujemy dla nich specjalną ofertę promocyjną redukującą koszty monitoringu SiteLock nawet o 50%. Dzięki temu możesz zaoszczędzić do 977 zł ! To jedyna taka wyjątkową okazja dla wszystkich, dla których bezpieczeństwo własne i Klientów jest ważnym czynnikiem prowadzonego biznesu.
Poznaj usługę SiteLock!Regulamin

Organizatorem promocji "Ochrona dla każdego" jest firma prot - Profesjonalne Technologie Krzysztof Wojteczko z siedzibą w 20-126 Lublin ul. Unicka 4 zwana dalej prot.

 1. Podstawa prawna
  1. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym warunki promocji "Ochrona dla każdego".
  2. prot posiada wyłączność na interpretację niniejszego regulaminu.
  3. prot zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie podczas trwania promocji.
 2. Czas trwania promocji „Ochrona dla każdego”
  1. Za dzień rozpoczęcia promocji uważa się datę 28 maja 2012.
  2. Zakończenie promocji: 30 czerwca 2012.
 3. Zasady promocji „Ochrona dla każdego”
  1. Promocja „Dla każdego” dotyczy obniżenia kosztów rocznego abonamentu na usługę SiteLock.
  2. Wysokości możliwych rabatów to: 30% i 50%
   1. z rabatu 30% może skorzystać każdy obecny lub przyszły Klient platformy hostingowej o12.pl posiadający kod rabatowy upoważniający do uzyskania rabatu o tej wysokości.
   2. z rabatu 50% moze skorzystać każdy obecny lub przyszły Klient platformy hostingowej o12.pl kupujący licencję sklepu internetowego oferowanego przez o12.pl
  3. Cena promocyjna obejmuje wyłącznie koszty związane z rocznym dostępem do usługi SiteLock.
  4. Aby skorzystać z promocji należy do końca okresu trwania promocji złożyć zamówienie na dowolny plan ochrony SiteLock wykorzystując do tego celu odpowiedni kod rabatowy:
   1. kod dla rabatu 30%: SL4499
   2. kod dla rabatu 50%: SL5588 - rabat 50% może być uwzględniony wyłącznie w sytuacji zakupu jednocześnie licencji sklepu internetowego. Złożenie zamówienia uwzględniającego rabat 50% bez licencji sklepu będzie się wiązało z jego unieważnieniem i odrzuceniem.
  5. Z promocji mogą skorzystać wszyscy aktywni Abonenci platformy hostingowej o12.pl oraz nowi Klienci. Każdy Klient może skorzystać z dowolnej ilości zamówień usługi w promocji pod warunkiem, że zamówienie bedzie zgodne z regulaminem.
  6. Rabat 50% może być przydzielony jeden raz dla jednej licencji sklepu internetowego, każde kolejne zamówienie bez kolejnej licencji może wykorzystać rabat 30%.
  7. W przypadku złamania zasad promocji „Ochrona dla każdego” prot zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zadania.
  8. prot zastrzega sobie prawo do zażądania od Klienta dokumentu potwierdzającego jego tożsamość lub w przypadku firm, zaświadczeń NIP i REGON. Dokument taki należy przesłać w formie elektronicznej do prot w terminie 2 dni roboczych od chwili otrzymania wezwania. Brak nadesłania dokumentu jest jednoznaczny ze złamaniem regulaminu i skutkuje odmową praw do skorzystania z promocji.
  9. Po złożeniu zamówienia zgodnie z zasadami promocji prot utworzy zamówienie na wybraną przez Klienta usługę SiteLock (https://www.sitelock.com), a następnie przekaże Klientowi dane niezbędne do skorzystania przez niego z usługi monitoringu stron.
 4. Odpowiedzialność prot
  1. prot nie ponosi odpowiedzialności za kwestie sporne powstałe na skutek działania osób trzecich.
  2. prot nie ponosi odpowiedzialności za sposób oraz jakość świadczenia usługi przez SiteLock, ewentualne spory na tym polu zamawiający rozstrzygać bedzie bezpośrednio z dostawcą usługi SiteLock (https://www.sitelock.com)

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018