Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Nowy Rok - Nowa Strona

prawdziwkowa promocja na otoKreatorJeśli postanowiłeś, że w tym roku samodzielnie stworzysz własną stronę internetową, to nadzarza się niepowtarzalna okazja na maksymalne ograniczenie jej kosztów.

Tylko przez najbliższe kilkanaście dni oferujemy możliwość zakupu usługi otoKreator za jedyne 10 zł netto w pierwszym okresie abonamentowym (roku).

W ramach usługi otrzymasz znakomity, intuicyjny kreator stron wraz z miejscem na serwerze do publikacji stworzonej przy jego pomocy strony, a także trzema kontami e-mail, czyli wszystko, co jest potrzebne do jej działania.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i stwórz samodzielnie własną wymarzoną stronę www!

Oferta trwa do 7 stycznia  2015 r. do 20 stycznia 2015 r. 

Więcej informacji dotyczących produktu znajdziesz na stronie: http://o12.pl/hosting/otokreator Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stroną  http://www.otokreator.info, zbudowanej  przy pomocy otoKreatora,na której publikujemy szereg informacji oraz porad na temat budowy stron przy użyciu tego narzędzia.

 

 

STWÓRZ STRONĘ ZA 10 zł

 

CENY W ABONAMENCIE ROCZNYM
 cena w promocjicena standardowaakcja
otoKREATOR10 zł netto / rok100 zł netto / rokzamawiam


Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

 

otoKREATOR to coś więcej niż tylko Kreator Stron!

poznaj go lepiejRegulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Nowy Rok - Nowa Strona” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Mełgiewska 2, 20-209 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin oraz regulaminu rejestracji i utrzymania domen na stronie http://o12.pl/domeny/regulamin
 3. Regulamin promocji „Nowy Rok - Nowa Strona” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Nowy Rok - Nowa Strona” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Nowy Rok - Nowa Strona” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 7 stycznia 2015 r. do 20 stycznia 2015 r.
 9. Organizator może zakończyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Nowy Rok - Nowa Strona” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu otoKreatora.
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: NR-NS2015 o ile nie zostanie automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia.
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych otoKREATOR, ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wcześniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu.
 12. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin oraz podmioty mające podpisane porozumienie z NASK ich współpracownicy, partnerzy i udziałowcy.
 13. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 14. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 15. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup dostępu do kreatora stron internetowych otoKreator i miejsca na serwerze w abonamencie rocznym (cennik usług podany w tabeli powyżej).
 16. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienioną powyżej usługę z rabatem 90% (10 zł netto + VAT) w pierwszym okresie abonamentowym.
 17. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018