Zaufali nam

Black Red White

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Na 11 Urodziny hosting za 11 zł

urodzinowa promocja na hosting

To już 11 lat odkąd wystartowaliśmy 1 czerwca 2003 roku z pierwszymi kontami hostingowymi. Wówczas największe konto z naszej oferty BUSINESS udostępniało zawrotne 200 MB przestrzeni, a najmniejsze MINI szaleńcze 15 MB. Dziś wydaje się to totalnie absurdalne, ale takie były czasy, możliwości i potrzeby. Przez 11 lat wiele się zmieniło na rynku i dziś na o12 konta nie mają sztywnych ograniczeń pojemności, transferu i wielu innych parametrów.

Zapraszamy do wspólnego świętowania! Jeśli nie posiadacie Państwo jeszcze u nas konta hostingowego, to właśnie teraz można je nabyć w kwocie urodzinowej 11 zł netto na pełne 12 miesięcy. W przeliczeniu na miesiąc daje to symboliczny wydatek rzędu 0.92 zł netto.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa 11 dni od 1 czerwca 2014 do 11 czerwca 2014. W tym czasie wszystkie konta hostingowe w abonamencie rocznym czyli ATRIA, WEGA, SYRIUSZ, a także hosting z kreatorem stron internetowych otoKREATOR dostępne są za jedyne 11 zł netto w pierwszym okresie abonamentowym. To niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju okazja na start z profesjonalną usługą hostingową w tak niskiej cenie. Zapraszamy!

 

CENY NETTO W ABONAMENCIE ROCZNYM - NA 11 URODZINY
 cena w promocjicena regularnaakcja
otoKREATOR11,00 zł100 złzamawiam
ATRIA11,00 zł165,85 złzamawiam
WEGA11,00 zł234,15 złzamawiam
SYRIUSZ11,00 zł321,95 złzamawiam

 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

 

NASZE KONTA HOSTINGOWE DAJĄ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

POZNAJ HOSTING O12

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „11 Urodziny” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Mełgiewska 2, 20-209 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin.
 3. Regulamin promocji „11 Urodziny” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „11 Urodziny” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „11 Urodziny” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 1 czerwca 2014 do 11 czerwca 2014.
 9. Organizator może zakończyć lub przedłużyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „11 Urodziny” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego otoKREATOR, ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ w abonamencie rocznym.
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: 11URODZINY o ile nie zostanie on automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych otoKREATOR, ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wcześniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu na zamówioną usługę.
 12. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.
 13. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 14. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 15. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planów hostingowych otoKREATOR (http://o12.pl/hosting/otokreator), ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ (http://o12.pl/hosting) w abonamencie rocznym (cennik usług podany w tabeli powyżej).
 16. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienione powyżej plany hostingowe w cenie 11 zł netto w pierwszym okresie abonamentowym (rok)
 17. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018