Zaufali nam

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Konto hostingowe dla firm

Tę specjalną ofertę kierujemy do nowych Klientów - przedsiębiorców.

Zamawiając jeden z naszych planów hostingowych ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ  mogą Państwo zakupić je aż z 95% rabatem w pierwszym okresie abonamentowym (rok).

Wraz z zamówionym kontem otrzymają Państwo nielimitowaną przestrzeń dyskową oraz transfer. Intuicyjny panel zarządzania kontem - cPanel - umożlwia administrację wszystkimi usługami na koncie (kontami e-mail, domenami, FTP, bazami danych itp.), a także dostęp do ogromnej biblioteki darmowych skryptów (CMS-ów, blogów, sklepów) oraz kreatora stron, za pomocą których samodzielnie można stworzyć swoją stronę www.

Dzięki wprowadzonemy przez nas malejącemu cennikowi  koszt odnownienie konta w kolejnych okresach abonamentowych będzie również promowany rabatem do 20%

 

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 27 stycznia 2015 do 9 lutego 2015. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie (poniżej). W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta bok@o12.pl lub telefonicznie 81 4 511 511

 

 

CENY NETTO W ABONAMENCIE ROCZNYM - PROMOCJA 95%
 cena w promocjicena regularnaakcja
ATRIA8,29 zł165,85 złzamawiam
WEGA11,71 zł234,15 złzamawiam
SYRIUSZ16,10 zł321,95 złzamawiam

 

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

 

NASZE KONTA HOSTINGOWE DAJĄ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

POZNAJ HOSTING O12

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Konto hostingowe dla firm” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Mełgiewska 2, 20-209 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin oraz regulaminu rejestracji i utrzymania domen na stronie http://o12.pl/domeny/regulamin
 3. Regulamin promocji „Konto hostingowe dla firm” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Konto hostingowe dla firm” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Konto hostingowe dla firm!” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 27 stycznia 2015 od godziny 16 do 9 lutego 2015.
 9. Organizator może zakończyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Konto hostingowe dla firm” kierowana jest do przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: FIRMOWE-95, o ile nie zostanie automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia.
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych otoKREATOR, ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wcześniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu.
 12. Oraganizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji w każdym czasie danych podawanych przy rejestracji klienta pod kątem ich kompletności i prawdziwości oraz do odrzucenia zamówienia w przypadku, gdy informacje podane w formularzu zamówienia okażą się nieprawdziwe.
 13. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin oraz podmioty mające podpisane porozumienie z NASK ich współpracownicy, partnerzy i udziałowcy.
 14. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 15. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 16. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planów hostingowych ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ (http://o12.pl/hosting) w abonamencie rocznym (cennink usług podany w tabeli powyżej)
 17. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienionw powyżej plany hostingowe z rabatem 95% w pierwszym okresie abonamentowym (rok).
 18. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018