Zaufali nam

Archiwum Państwowe w Lublinie i Zamościu

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Karnawał promocji

Karnawał promocjiW  ramach karnawałowej promocji oferujemy Państwu możliwość zakupu dowolnego konta hostingowego ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ w abonamencie półrocznym lub rocznym z rabatem aż 80%!

W pakiecie z kontem hostingowym otrzymują Państwo dostęp do dziesiątek darmowych aplikacji: popularnych systemów CMS (WordPress, Joommla, Drupal), blogów, sklepów i innych skryptów, które w łatwny sposób można umieścić na swojej stronie, a także do darmowego kreatora stron www -  intuicyjnego narzędzia dla początkujących webmasterów.

Oferta jest dostępne dla nowych Klientów oraz Klientów nie posiadających aktywnego konta hostingowego.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 23 stycznia 2015 r. do 5 lutego 2015 r.

Uwaga: Promocja została przedłużona do 9 lutego 2015 r.

Odnawiając u nas konto w kolejnych latach również zapłacisz mniej dzięki wprowadzonemu przez nas malejącemu cennikowi, w którym co roku obniżamy koszt uslugi do 20%. Nie przegap tej okazji  i ciesz się stablinym i profesjonalnym kontem o wielu niesamowitych możliwościach!


Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie (poniżej). W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta bok@o12.pl lub telefonicznie 81 4 511 511

 

 

CENY NETTO W ABONAMENCIE PÓŁROCZNYM - PROMOCJA -80%
 cena w promocjicena regularnaakcja
ATRIA18,54 zł92,68 złzamawiam
WEGA25,37 zł126,83 złzamawiam
SYRIUSZ34,15 zł170,73 złzamawiam

 

 

CENY NETTO W ABONAMENCIE ROCZNYM - PROMOCJA -80%
 cena w promocjicena regularnaakcja
ATRIA33,17 zł165,85 złzamawiam
WEGA46,83 zł234,15 złzamawiam
SYRIUSZ64,39 zł321,95 złzamawiam

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

 

NASZE KONTA HOSTINGOWE DAJĄ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

POZNAJ HOSTING O12 I OSZCZĘDŹ 90%

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Karnawał promocji” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Mełgiewska 2, 20-209 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin.
 3. Regulamin promocji „Karnawał promocji” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Karnawał promocji” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Karnawał promocji” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 23 stycznia 2015 od godziny 11 do 9 lutego 2015.
 9. Organizator może zakończyć lub przedłużyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Karnawał promocji” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego  ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ.
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: KARNAWAL-80, o ile nie zostanie on automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych  ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wcześniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu na zamówioną usługę.
 12. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.
 13. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 14. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 15. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planów hostingowych  ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ (http://o12.pl/hosting) w abonamencie półrocznycm  lub rocznym (cennik usług podany w tabeli powyżej).
 16. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienione powyżej plany hostingowe z rabatem 80% w pierwszym okresie abonamentowym (pól roku lub rok)
 17. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018