Zaufali nam

Archiwum Państwowe w Lublinie i Zamościu

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Jesteś Profesjonalistą

Nawet 25% rabatu na indywidualną realizację Twojego projektu w sieci. Wystarczy, że w okresie trwania promocji wyślesz do nas zapytanie ofertowe na adres projektowanie@prot.pl W odpowiedzi otrzymasz  wycenę z uwzględnionym rabatem do 25%.

Jeśli myślisz o zmianie własnej strony na taką z której będziesz naprawdę dumny, która zwiększy konkurencyjność Twojej firmy na rynku prezentując Ciebie i Twoja firmę w profesjonalny sposób, skorzystaj z wyjątkowej okazji dla Klientów platformy hostingowej o12.pl. Otrzymasz stronę opracowaną przez profesjonalistów na najwyższym poziomie do tego w nieziemsko rewelacyjnej cenie!Regulamin

Organizatorem promocji "Jesteś Profesjonalistą" jest firma prot - Profesjonalne Technologie Krzysztof Wojteczko z siedzibą w 20-126 Lublin ul. Unicka 4 zwana dalej prot.

 1. Podstawa prawna
  1. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym warunki promocji "Jesteś Profesjonalistą".
  2. prot posiada wyłączność na interpretację niniejszego regulaminu.
  3. prot zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie podczas trwania promocji.
 2. Czas trwania promocji „Jesteś Profesjonalistą”
  1. Za dzień rozpoczęcia promocji uważa się datę 18 maja 2012.
  2. Zakończenie promocji: 30 czerwca 2012.
 3. Zasady promocji „Jesteś Profesjonalistą”
  1. Promocja „Jesteś Profesjonalistą” dotyczy obniżenia kosztów związanych z projektem i wdrożeniem serwisu WWW dla Klienta objętego promocją. Każda realizacja jest w pełni indywidualna.
  2. Wysokości rabatów.
   1. strona wizytówka, do 5 podstron z wdrożonym systemem zarządzania treścią CMS - 15% rabatu
   2. strona/serwis z rozbudowaną funkcjonalnością wdrożona na systemie CMS TYPO3 - 20% rabatu
   3. sklep internetowy z dowolnie rozbudowaną funkcjonalnością wdrożony na systemie CMS TYPO3 - 25% rabatu
  3. Cena promocyjna obejmuje wyłącznie koszty związane z zaprojektowaniem i wdrożeniem serwisu. Nie obejmuje kosztów, hostingu, rejestracji domen czy ewentualnej opieki powdrożeniowej o ile Klient takiej będzie potrzebował. Tego typu usługi Klient może zamówić niezależnie.
  4. Aby skorzystać z promocji należy do końca okresu trwania promocji wysłać zapytanie ofertowe na adres strony@o12.pl podając w zapytaniu maksymalną ilość informacji na temat własnych oczekiwań i wymagań. Na bazie przesłanych danych prot przygotuje wycenę realizacji, od której zostaną odjęte odpowiednie kwoty rabatowe (patrz punkt 3.2) oraz oszacuje wstępnie możliwy czas rozpoczęcia i zakończenia prac. Wyceny dla zapytań wysłanych po okresie trwania promocji nie będą uwzględniały rabatów.
  5. Złożenie zapytania ofertowego nie zobowiązuje prot do wykonania usługi.
  6. Wycena zostanie przedstawiona Klientowi do akceptacji w najbliższym możliwym terminie co jest uzależnione w dużej mierze od ilości napływających do prot zapytań jednak nie później niż w ciągu 14 dni.
  7. Przygotowanie wyceny nie nakłada żadnych zobowiązań na Klienta, może on zrezygnować z udziału w promocji bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.
  8. W sytuacji akceptacji wyceny przez Klienta przed rozpoczęciem realizacji zostanie sporządzona umowa określająca warunki oraz szczegółowe prawa i obowiązki obu stron. Podpisanie umowy jest  aktem wprowadzającym ostatecznie w życie niniejszą promocję.
  9. Zamówień wyceny można dokonywać wyłącznie pisząc na adres strony@o12.pl z autoryzowanego adresu email (czym jest autoryzowany adres email) co umożliwi identyfikację Klienta w systemie o12.pl lub Klient może utworzyć zgłoszenie na dział projektowy bezpośrednio z poziomu Strefy Klienta po uprzednim zalogowaniu się pod adresem: https://o12.pl/panel/clientarea.php
  10. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie aktywni Abonenci platformy hostingowej o12.pl czyli osoby lub firmy posiadające przynajmniej jedną aktywną (opłaconą i ważną) usługę: konto hostingowe lub domenę.
  11. W przypadku złamania zasad promocji „Jesteś Profesjonalistą” prot zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zadania.
  12. prot zastrzega sobie prawo do zażądania od Klienta dokumentu potwierdzającego jego tożsamość lub w przypadku firm, zaświadczeń NIP i REGON. Dokument taki należy przesłać w formie elektronicznej do prot w terminie 2 dni roboczych od chwili otrzymania wezwania. Brak nadesłania dokumentu jest jednoznaczny ze złamaniem regulaminu i skutkuje odmową praw do skorzystania z promocji.
 4. Odpowiedzialność prot
  1. prot nie ponosi odpowiedzialności za kwestie sporne powstałe na skutek działania osób trzecich.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018