Zaufali nam

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Hosting za pół ceny

Idealny moment na rozpoczęcie przygody z hostingiem o12.pl. Wszystkie trzy nasze sztandarowe plany hostingowe (bez limitów pojemności i transferu) dostępne są teraz w specjalnej ofercie obniżającej koszt półrocznego lub rocznego abonamentu aż o 50%.
Z każdym kontem w promocji, zarejestrujesz dodatkowo domenę .pl za 0 zł.

Skorzystaj z okazji. Zamów hosting bez limitu transferu i pojemności, przetestuj bez zobowiązań i wykorzystaj specjalny rabat. Instaluj jednym kliknięciem popularne skrypty CMS, korzystaj z kreatora stron www i swobodnie rozwijaj swoje projekty internetowe.

ZAMÓW HOSTING ZA PÓŁ CENY Z DOMENĄ GRATIS

KOSZTY ZA 12 MIESIĘCY
 cena w promocjicena standardowaakcja
ATRIA102 zł204 złzamawiam
WEGA144 zł288 złzamawiam
SYRIUSZ198 zł396 złzamawiam
KOSZTY ZA 6 MIESIĘCY
 cena w promocjicena standardowaakcja
ATRIA57 zł114 złzamawiam
WEGA78 zł156 złzamawiam
SYRIUSZ105 zł210 złzamawiam

 

Ceny zawierają podatek VAT

 

NASZE NOWE KONTA DAJĄ CI TERAZ JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

poznaj szczegóły

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Hosting za pół ceny” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Unicka 4, 20-126 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin.
 3. Regulamin promocji „Hosting za pół ceny” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Hosting za pół ceny” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Hosting za pół ceny” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 8 czerwca 2013 do 31 stycznia 2014.
 9. Organizator może przedłużyć lub zakończyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Hosting za pół ceny” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ oraz jednej domeny .pl, funkcjonalnej lub regionalnej znajdującej się w puli domen wolnych NASK. Zamówienie domeny nie jest wymagane jednak aby można było skorzystać z jej bezpłatnej rejestracji, domena powinna być zamówiona łącznie z kontem hostingowym w ramach jednego zamówienia.
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: HOST-50 o ile nie zostanie automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały i nie użytkowały kont hostingowych ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu półrocznego lub rocznego (w zależności od złożonego zamówienia)
 12. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin oraz podmioty mające podpisane porozumienie z NASK ich współpracownicy, partnerzy i udziałowcy.
 13. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 14. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 15. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planów hostingowych ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ w abonamencie rocznym lub półrocznym (cennik usług podany w tabeli poniżej).
 16. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienione powyżej plany hostingowe z rabatem 50% w pierwszym okresie abonamentowym (pół roku lub rok)
 17. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018