Zaufali nam

Archiwum Państwowe w Lublinie i Zamościu

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Hosting w jednej, dobrej cenie. Sprzedane!

Hosting w dobrej cenieWszystkie plany hostingowe w jednej cenie!

"Hosting w jednej cenie", to niespotykana oferta serwująca wysokiej klasy hosting na warunkach jakich prawdopodobnie nikt jeszcze przed nami nie proponował. Obojętnie który plan wybierzesz, zapłacisz za pierwszy rok jedną stawkę wynoszącą zaledwie 50 zł netto (61,50 zł z VAT). W przeliczeniu na miesiąc to zaledwie 4,17 zł netto (5,12 zł z VAT).

Oszczędź na dzień dobry nawet ponad 300 zł i ciesz się kontem o12 o wyjątkowych możliwościach przez cały rok! 

Dodatkowo zamawiając konto masz możliwość bezpłatnej rejestracji domeny .pl! Każde zamówione konto możesz testować bezpłatnie i bez zobowiązań przez 14 dni. Zamów, sprawdź i wystartuj bez zbędnych obciążeń!

 

OSZCZĘDŹ NAWET PONAD 300 zł

CENY W ABONAMENCIE ROCZNYM
 cena w promocjicena standardowaakcja
ATRIA61,50 zł204 złzamawiam
WEGA61,50 zł288 złzamawiam
SYRIUSZ61,50 zł396 złzamawiam


Ceny zawierają podatek VAT

 

NASZE KONTA HOSTINGOWE DAJĄ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

poznaj szczegóły

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Hosting w jednej cenie” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Unicka 4, 20-126 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin oraz regulamin rejestracji i utrzymania domen na stronie http://o12.pl/domeny/regulamin.
 3. Regulamin promocji „Hosting w jednej cenie” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Hosting w jednej cenie” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Hosting w jednej cenie” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 22 lutego 2014 do 4 marca 2014.
 9. Organizator może przedłużyć lub zakończyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Hosting w jednej cenie” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ.
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: HWDC o ile nie zostanie automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały aktywnych kont hostingowych ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ lub dowolnych innych planów z wczesniejszych ofert Organizatora.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu półrocznego lub rocznego (w zależności od złożonego zamówienia)
 12. Klient może również zamówić bezpłatną rejestrację domeny .pl znajdującą się w puli domen wolnych NASK. Zamówienie domeny nie jest wymagane jednak aby można było skorzystać z bezpłatnej rejestracji, domena powinna być zamówiona łącznie w ramach jednego zamówienia z kontem hostingowym ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ.
 13. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin oraz podmioty mające podpisane porozumienie z NASK ich współpracownicy, partnerzy i udziałowcy.
 14. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 15. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 16. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planów hostingowych ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ w abonamencie rocznym (cennik usług w promocji podany w tabeli powyżej).
 17. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienione powyżej plany hostingowe z rabatem w pierwszym okresie abonamentowym (rok). Koszt utrzymania dowolnego konta ATRIA, WEGA, SYRIUSZ na ten okres wynosi 50 zł netto (61,50 zł brutto).
 18. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018