Zaufali nam

Archiwum Państwowe w Lublinie i Zamościu

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Hosting na Święta

swiąteczne promocje na hostingJak zwykle mamy dla Ciebie wiele wyjątkowych prezentów. Jednym z nich jest możliwość zakupu rewelacyjnego konta hostingowego dla Twojej strony i poczty elektronicznej z rabatem aż 80%. Oferta dotyczy nowych kont ATRIA, WEGA, SYRIUSZ w abonamencie półrocznym i rocznym. Możesz oszczędzić nawet ponad 160 zł i przeznaczyć je np. na prezenty dla najbliższych. Z każdym kontem zarejestrujesz dodatkowo domenę .pl za 0 zł.

Z uwagi na duże zainteresowanie promocją oferta została przedłużona do 15 stycznia 2014 roku. Zamów hosting i wykorzystaj mega rabat. Instaluj jednym kliknięciem skrypty CMS, korzystaj z kreatora stron www i swobodnie rozwijaj swoje projekty internetowe w roku 2014!

 

ZAMÓW HOSTING 80% TANIEJ Z DOMENĄ GRATIS

 

CENY W ABONAMENCIE ROCZNYM
 cena w promocjicena standardowaakcja
ATRIA40,80 zł204 złzamawiam
WEGA59,80 zł288 złzamawiam
SYRIUSZ79,20 zł396 złzamawiam
CENY W ABONAMENCIE PÓŁROCZNYM
 cena w promocjicena standardowaakcja
ATRIA22,80 zł114 złzamawiam
WEGA31,20 zł156 złzamawiam
SYRIUSZ42 zł210 złzamawiam


Ceny zawierają podatek VAT

 

NASZE KONTA DAJĄ CI WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI!

poznaj szczegóły

 Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Hosting na Święta” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Unicka 4, 20-126 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie. W sprawach w nim nie uregulowanych stosuje się postanowienia Regulaminu usług hostingowych o12.pl dostępnego na stronie http://o12.pl/hosting/regulamin.
 3. Regulamin promocji „Hosting na Święta” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. W przypadku sprzeczności postanowień niniejszej oferty z postanowieniami Regulaminu o12.pl stosuje się warunki oferty.
 5. Promocji „Hosting na Święta” nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych dopuszczają taką możliwość.
 6. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Hosting na Święta” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 7. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 8. Oferta promocyjna trwa od 2 grudnia 2013 do 15 stycznia 2014.
 9. Organizator może zakończyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 10. Oferta promocyjna „Hosting na Święta” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 11. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Dokonają w okresie trwania akcji promocyjnej zakupu konta hostingowego ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ oraz jednej domeny .pl, funkcjonalnej lub regionalnej znajdującej się w puli domen wolnych NASK. Zamówienie domeny nie jest wymagane jednak aby można było skorzystać z jej bezpłatnej rejestracji, domena powinna być zamówiona łącznie z kontem hostingowym w ramach jednego zamówienia.
  • Składając zamówienie użyją kodu promocyjnego: SWIETA-2013 o ile nie zostanie automatycznie zidentyfikowany w procesie składania zamówienia
  • W momencie rozpoczęcia oferty promocyjnej nie posiadały i nie użytkowały kont hostingowych ATRIA, WEGA lub SYRIUSZ.
  • Dokonają terminowej płatności abonamentu półrocznego lub rocznego (w zależności od złożonego zamówienia)
 12. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin oraz podmioty mające podpisane porozumienie z NASK ich współpracownicy, partnerzy i udziałowcy.
 13. Przyjmuje się, że osobą uprawnioną do działania w imieniu Klienta jest osoba zawierająca umowę o świadczenie usług hostingowych.
 14. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 15. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup planów hostingowych ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ w abonamencie rocznym lub półrocznym (cennik usług podany w tabeli poniżej).
 16. Korzystając z oferty promocyjnej Klient kupuje wymienione powyżej plany hostingowe z rabatem 80% w pierwszym okresie abonamentowym (pół roku lub rok)
 17. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018