Zaufali nam

Siódemka

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Bezpieczeństwo ponad wszystko

RapidSSL za 49 złDo czego służy certyfikat SSL? Do szyfrowania komunikacji pomiędzy Twoją stroną internetową, a przeglądarką www osoby ją odwiedzającej. Dzięki temu wymiana informacji pomiędzy użytkownikiem internetu, a stroną jest szyfrowana. To nieodzowny element każdej witryny o charakterze ecommerce, witryny przetwarzającej dane osobowe lub innych danych istotnych z punktu widzenia działalności Twojej firmy.

RapidSSL jest najpopularniejszym i najczęściej wybieranym certyfikatem na świecie. Do końca roku 2013 możesz wykupić go na 12 miesięcy za 49 zł netto. Oszczędzasz 70 zł netto!

Zapraszamy do zamawiania certyfikatów dla swoich stron. Poinformuj swoich znajomych o takiej możliwości. Certyfikat może być kupiony dla dowolnej domeny także dla domen działających u innych operatorów. Sprawdź wcześniej możliwość instalacji certyfikatu na swoim koncie.Regulamin

 1. Organizatorem akcji promocyjnej „Bezpieczeństwo ponad wszystko” jest prot - Profesjonalne Technologie, ul. Unicka 4, 20-126 Lublin.
 2. Zasady promocji określone zostały w niniejszym Regulaminie.
 3. Regulamin promocji „Bezpieczeństwo ponad wszystko” dostępny jest do wglądu w siedzibie organizatora oraz na stronie internetowej o12.pl.
 4. Promocję „Bezpieczeństwo ponad wszystko” można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi, ofertami specjalnymi i ofertami dla klientów kluczowych za wyjątkiem sytuacji, w której warunki poszczególnych ofert promocyjnych nie dopuszczają takiej możliwości.
 5. Zakup usług i dóbr w ramach oferty „Bezpieczeństwo ponad wszystko” oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 6. Oferta promocyjna jest wiążąca dla Klientów, którzy w okresie jej obowiązywania dokonali zakupu usług lub dóbr, których oferta dotyczy.
 7. Oferta promocyjna trwa od 25 listopada 2013 do 31 grudnia 2013.
 8. Organizator może zakończyć promocję w dowolnej chwili bez podania przyczyny lub wstrzymać na dowolny okres zawieranie nowych umów na warunkach w niej określonych.
 9. Oferta promocyjna „Bezpieczeństwo ponad wszystko” kierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 10. Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty gdy:
  • Składając zamówienie na certyfikat RapidSSL użyją kodu promocyjnego: RAPIDSSL-60
  • Dokonają terminowej płatności
 11. Z udziału w akcji wyłączeni są pracownicy organizatora, członkowie ich rodzin oraz podmioty mające podpisane porozumienie z NASK ich współpracownicy, partnerzy i udziałowcy.
 12. Z warunków oferty nie mogą korzystać Klienci, którzy nie dokonali płatności za usługi, opóźnili się z płatnością dotyczącą dowolnych usług lub dóbr oferowanych przez organizatora promocji lub dotychczas zawarte umowy wykonywali w sposób nienależyty.
 13. Przedmiotem oferty promocyjnej jest zakup certyfikatu RapidSSL na okres 12 miesięcy w cenie promocyjnej 49 zł netto (60,27 zł z VAT). Zakupu można dokonać pod adresem: https://o12.pl/panel/cart.php?a=add&pid=101
 14. Certyfikat RapidSSL może być zainstalowany na serwerach dowolnego operatora jeśli ten na swoich usługach hostingowych zapewnia warunki techniczne umożliwiające instalację certyfikatu. W sytuacji w której Klient nie jest tego pewien, powinien przed dokonaniem zakupu skontaktować się ze swoim dostawcą i ustalić czy na posiadanej usłudze możliwa jest instalacja certyfikatu dla konkretnej domeny. Jednym z podstawowych elementów koniecznych do instalacji certyfikatu i jego poprawnego działania jest posiadanie prywatnego numeru IP na usłudze hostingowej.
 15. Zasady oferty promocyjnej mogą ulec zmianie w czasie jej trwania, z tym zastrzeżeniem, że nie dotyczy to umów zawartych przed dokonaną zmianą, a opłaconych najpóźniej w ciągu 14 dni od dokonania zmiany oferty.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018