<

Zaufali nam

Teatr Narodowy w Warszawie

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

ExpressionEngine - Rozwiązania dla profesjonalistów

ExpressionEngine, to stosunkowo mało znany w Polsce system CMS o bardzo interesujących możliwościach, rozwijany przez firmę EllisLab producenta popularnego i uznanego na całym świecie frameworka dla programistów PHP CodeIgniter. To właśnie na jego bazie powstał CMS ExpressionEngine (EE) dziedzicząc lekkość, szybkość i elastyczność.

 

Backend systemu ExpressionEngine

 

System dostępny jest w dwóch wersjach. Użytkownik może wybrać licencję Core, która udostępniona bezpłatnie może być wykorzystana w projektach niekomercyjnych. Może również wybrać wersję pełną, do zastosowań komercyjnych, płacąc za to jednorazowo 299 dolarów. Co ważne wokół projektu, który jest niezwykle udanym połączeniem produktu komercyjnego i idei OpenSource, skupiona jest bardzo liczna społeczność, tworząca imponujące rozszerzenia o wysokiej jakości i funkcjonalności. To jedna z cech, której najczęściej na próżno szukać w innych systemach CMS w tym także komercyjnych. Jeśli dołożymy do tego komfort pracy jaki EE zapewnia, olbrzymią skalowalność pozwalającą na wdrożenie najróżniejszych rozwiązań, rewelacyjny system szablonów, szybkość działania i niewielkie zużycie zasobów serwera otrzymujemy system bliski ideałowi. EE wart jest tego aby poważnie rozważyć jego wdrożenie.

Na bazie EE powstaje wiele pięknych realizacji, to system dosłownie uwielbiany przez designerów ponieważ daje im praktycznie nieograniczone możliwości ekspresji twórczej czyniąc te działania prostymi i przyjemnymi. Zalety tego systemu doceniło wiele firm i instytucji na świecie. Korzystają z niego duże korporacje takie jak: Adobe, Sony, Apple, BBC, BMI, Disney, Nokia... a także tysiące małych firm.

Kupując licencję otrzymujesz nie tylko możliwość korzystania z tego bardzo udanego oprogramowania, ale także trzymiesięczne wsparcie ze strony samego producenta z możliwością jego przedłużenia. W połączeniu ze wsparciem społeczności daje to bez wątpienia znaczny komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością wdrożenia ExpressionEngine na potrzeby Twojego projektu serdecznie zapraszamy do kontaktu: strony@o12.pl.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020