HELPDESK > Baza Wiedzy > Hosting cPanel > Zagadnienia Ogólne > Jak zmienić plan konta hostingowego?


Jak zmienić plan konta hostingowego?
Aby zmienić plan posiadanego konta hostingowego nie musisz zakładać nowej usługi i na nowo wszystko instalować. Jeśli plan, który posiadasz nie jest już dla Ciebie wystarczający lub nie potrzebujesz tak wysokich parametrów jakie oferuje, w prosty sposób możesz dokonać zmiany na wyższy lub niższy plan (w zależności od tego jaki posiadasz).

W tym celu zaloguj się do Strefy Klienta i przejdź do listy posiadanych kont hostingowych wybierając z menu dział "Usługi > Moje Usługi".


Zmiana Planu


Przy koncie hostingowym, którego zmiana ma dotyczyć obok przycisku szczegółów znajdziesz ikonkę pozwalającą na rozwinięcie dodatkowego menu. Rozwiń je i wybierz opcję "Zmień Plan", tak jak jest to przedstawione na poniższej ilustracji.

Zmiana Planu


Na kolejnej stronie będziesz mógł wybrać nowy plan spośród dostępnych dla Twojej usługi w tym także określić jaki okres abonamentowy Cię interesuje.

Zmiana Planu

Po wybraniu jednego z dostępnych planów przejdziesz do podstrony, na której system precyzyjnie wyliczy dopłatę (o ile oczywiście dopłata będzie konieczna). Koszt związany ze zmianą uwzględnia to co już wpłaciłeś w ramach posiadanej usługi oraz czas jaki pozostał do końca jej okresu abonamentowego.


Zmiana Planu


Jeśli akceptujesz ewentualną dopłatę, zaznacz preferowany przez Ciebie sposób płatności i zatwierdź złożenie zamówienia. Poskutkuje to wygenerowaniem faktury pro-forma na Twoim koncie Klienta. Teraz wystarczy, że dokonasz płatności i to wszystko. Wybierając szybką wpłatę przez system transakcji On-Line (otwórz pro-formę i przejdź do płatności korzystając z dostępnych opcji w prawym górnym rogu) konto zostanie natychmiast zaktualizowane do planu jaki wybrałeś i od razu możesz korzystać z jego nowych możliwości.Czy ten artykuł okazał się pomocny?

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych    Pobierz do druku Pobierz do druku

Ci którzy czytali ten artykuł czytali także:
Utworzenie konta FTP (czytano: 4267)

comments powered by Disqus

Powered by WHMCompleteSolution