Zgodnie z naszymi zapowiedziami z początkiem listopada prezentujemy nowe plany serwerów dedykowanych. Ceny zaczynają się już od 99 zł netto! Dzięki tak niskim cenom oferta ta z powodzeniem może zastąpić usługi kont VPS dając Ci nieporównywalnie więcej możliwości.
8 nowych planów pozwala na dobór maszyny pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. 

Każdy serwer dedykowany w standardzie zawiera usługę administracji na poziomie 1. W praktyce oznacza to, że masz pełny dostęp do maszyny (konto root), zarządzasz nią, konfigurujesz, ale jeśli będziesz potrzebował aktywności naszych administratorów systemami Linux na Twojej maszynie możesz skorzystać z ich pracy bezpłatnie przez 1 godzinę w miesiącu. Dzięki temu nie pozostajesz z administracją systemem serwera sam sobie, ale w razie potrzeby możesz liczyć na profesjonalne wsparcie z naszej strony.

Opcjonalnie istnieje mozliwość wykupienia administracji na poziomie 2, gdzie korzystasz z maszyny tak jak ze zwykłej usługi hostingowej z tą istotną różnicą, że masz całe zasoby serwera do własnej dyspozycji. Pełna administracja maszyną, jej monitoring itd... leży po stronie o12.pl.

Podstawowe informacje o nowych planach znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania prosimy napisz pod adres: serwerydedykowane@prot.pl


2.11.2012

« Wstecz

Powered by WHMCompleteSolution