Jeśli korzystasz z Programu Partnerskiego platformy hostingowej o12.pl mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Uruchomiliśmy nowe narzędzie zwiększające skuteczność programu.

Boksy Partnerskie to specjalny plugin, który możesz umieścić na swojej stronie w dowolnym wybranym przez siebie miejscu. Plugin wyświetla informacje na temat aktualnych ofert o12.pl, na temat planów hostingowych itp. Ty decydujesz, które z tych informacji plugin ma wyświetlać i w jakiej kolejności. Decydujesz o jego rozmiarach i kolorystyce dzięki czemu jeszcze lepiej wkomponujesz go w szatę graficzną własnego serwisu.

Wstawienie pluginu na własnej stronie jest bardzo proste, po skonfigurowaniu widoku generujesz jednym kliknięciem swój unikalny kod, który następnie wklejasz na stronie i to wszystko.

Plugin wygenerujesz bezpośrednio z poziomu Strefy Klienta z zakładki "Dla Partnerów" lub pod adresem http://webpartner.co/generuj/

Boksy są aktualnie dostępne w wersji beta, wszelkie sugestie na ich temat są mile widziane :) Z czasem chcemy rozbudować narzędzie o kolejne funkcjonalności tak aby każdy nasz Partner mógł czerpać z programu maksimum korzyści. Prosimy o informacje zwrotne w jaki sposób moglibyśmy usprawnić plugin i czego Twoim zdaniem w nim brakuje.

Zapraszamy do korzystania z pluginu.5.06.2012

« Wstecz

Powered by WHMCompleteSolution