Przy o12.pl powstał dział o nazwie "Wiedzodajnia o12". Będzie on docelowo pełnił rolę rodzaju kontenera na informacje ze świata IT, porady związane z prowadzeniem biznesu w sieci i stron www, informacje na temat zmieniających się trendów itd...

W ten sposób chcemy ułatwić naszym Klientom dostęp do wiadomości, które bardzo często mają pośredni, a niekiedy nawet bezpośredni wpływ na ich aktywność, bezpieczeństwo i rozwój dostarczając komunikatów pozwalających przewidywać dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość mediów elektronicznych. Wiedzodajnia nie będzie śmietnikiem "informacji nikomu nie potrzebnych". Treści chcemy dobierać tak aby użytkownicy usług o12.pl oraz czytelnicy nie związani z naszą firmą, a zainteresowani ważnymi informacjami, otrzymali zestaw rzeczywiście przydatnych komunikatów.

Z Wiedzodajni można korzystać pod adresem http://o12.pl/wiedzodajnia. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z subskrypcji dzięki czemu na chwilę obecną raz lub dwa razy w tygodniu wyślemy zestawienie nowych treści na podany adres email. Aby się zapisać skorzystaj z tego linku: http://daa.pl/fgx lub z linku umieszczonego na stronach działu Wiedzodajni.

Serdecznie zapraszamy do lektury!2.12.2011

« Wstecz

Powered by WHMCompleteSolution