Informowaliśmy wcześniej o wprowadzeniu do sprzedaży oprogramowania antywirusowego firmy G DATA. Aktualnie w ofercie mamy wszystkie aplikacje tego producenta.

Dlaczego taki nacisk kładziemy własnie na to oprogramowanie? Powodów jest kilka. Pierwszy i najważniejszy to rewelacyjne wyniki w testach wykrywalności i wydajności, które potwierdzają, że oprogramowanie G DATA to zdecydowanie ścisła czołówka, niejednokrotnie nokautująca wszystkich uznanych przeciwników.

Wielu ekspertów w tym z VirusBulletin było zaskoczonych poziomem wykrywalności trojanów i skutecznością działania programu G Data AntiVirus. Jednogłośnie przyznali tytuł VB 100 oraz opiniują programy G Data jako produkty godne zaufania i polecenia.

 

Innym powodem rekomendacji to świetny stosunek jakości do ceny produktu.

Przed wprowadzeniem programów G DATA do naszej oferty z czystej ciekawości przetestowaliśmy działanie podstawowego narzędzia jakim jest G Data AntiVirus 2011. Uruchomiliśmy ten program na kilku maszynach gdzie działały zarówno najnowsze wersje systemu Windows jak i starsze Vista oraz XP. Byliśmy mile zaskoczeni brakiem choćby najmniejszych objawów spowolnienia pracy systemów i oprogramowania na nich zainstalowanego, praktycznie zachowywały się one tak jakby w tle nie pracował żaden program antywirusowy. To cecha, która od dawna jest znana wszystkim użytkownikom rozwiązań G DATA.

Generalnie nasze odczucia są bardzo pozytywne i z pełnym przekonaniem możemy polecić produkty tego producenta. Są one dostępne u nas zarówno w postaci nowych licencji jak również odnowień, a dla każdego kto zdecyduje się zmienić swój dotychczasowy program antywirusowy (innego producenta) na rozwiązanie G DATA mamy specjalne oferty! Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@prot.pl. Programy można zamówić także pod adresem: https://o12.pl/panel/cart.php?gid=23

Jeśli interesują Cię szczegóły na temat oferowanych przez G DATA rozwiązań zapoznaj się z poniższą broszurką, gdzie w skrócie zaprezentowane są produkty oraz korzyści płynące z ich codziennego użytkowania.

Pobierz broszurkę .pdf27.10.2010

« Wstecz

Powered by WHMCompleteSolution