<

Zaufali nam

Siódemka

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Jak zrobić stronę www

Na o12 każdy kto myśli o własnej stronie znajdzie metody i narzędzia, które pozwolą szybko i skutecznie osiągnąć wyznaczony cel. Nie ma znaczenia jaki poziom wiedzy związany z tworzeniem stron posiadasz.

Czego potrzebujesz?

W zasadzie trzech fundamentalnych rzeczy:

Wszystkie te trzy podstawowe elementy związane z aktywnością w Sieci znajdziesz u nas.

 

Kreator Stron WWW

To najprostsza, najszybsza i najtańsza strona, jaką możesz uruchomić w dosłownie kilka minut bez doświadczenia i znajomości tajników projektowania www. Stronę opublikujesz korzystając z nielimitowanego, bezpłatnego kreatora stron internetowych, który dostępny jest na każdym koncie hostingowym o12.pl. Dostaniesz do dyspozycji ponad tysiąc gotowych projektów graficznych, a jeśli to będzie dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z generatora projektów i stworzyć swój własny! To zdecydowanie najprostszy i najtańszy sposób na stronę www.

 

ZAMÓW HOSTING W POLSCE

 

jak zrobić stronę - kreator www

 

Autoinstalator

Jeśli masz nieco zacięcia i odrobinkę doświadczenia choć i w tym wypadku nie jest ono wymagane i chcesz uruchomić stronę na jednym z popularnych systemów CMS, zrobisz to na o12.pl równie szybko i łatwo jak w przypadku opisanego powyżej kreatora. Na każdym koncie hostingowym do Twojej dyspozycji oddajemy bezplatnie dziesiątki aplikacji, które możesz błyskawicznie zainstalować lub odinstalować korzystając z autoinstalatora w cPanelu. W praktyce oznacza to tyle, że bez wysiłku, w kilka minut uruchomisz stronę na systemie CMS WordPress, Joomla!, Drupal lub innym. Możesz w ten sposób sprawdzić wiele rozwiązań, aby ostatecznie wybrać to, które akurat dla Ciebie będzie najwygodniejsze w obsłudze i zaspokoi Twoje wymagania.

 

ZAMÓW HOSTING W POLSCE

 

 

 

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020