<

Zaufali nam

Teatr Narodowy w Warszawie

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Dlaczego hosting na o12

Dobry Hosting jest ważny!

Na potrzeby usług naszych Klientów dobieramy wyłącznie sprawdzony, markowy sprzęt. Dzięki temu możemy zaoferować jakość hostingu z najwyższej półki. Nasze serwery dla usług współdzielonych, to maszyny z wielordzeniowymi procesorami Intela (minimum 4 rdzenie / 8 wątków), pamięcią operacyjną minimum 32-64 GB ECC, wydajną macierzą, na którą składają się zarówno pojemne dyski SATA, jak również bardzo szybkie dyski SSD obsługujące serwery baz danych.

o12 to prawdziwy kosmodrom najlepszych światowych technologii

Wyliczamy: 

To oczywiście nie wszystko

Platforma o12.pl oferuje całą gamę dodatkowych atrakcji, których lista jest długa i wciąż rozszerzana.

Centrum Danych w Polsce

Bezpieczeństwo i stabilność świadczonych usług to priorytety o12.pl, dlatego firma zdecydowała się na kolokację swoich serwerów w najnowocześniejszym Data Center w Polsce, gdzie dla serwerów została przygotowana specjalnie wydzielona przestrzeń, chroniona wielopoziomową kontrolą dostępu.

CZY TO WSZYSTKO? A skąd! Dopiero się rozkręcamy smile

Oferujemy stały monitoring i wsparcie specjalistów. Serwery oraz ich poszczególne usługi są monitorowane przez nas w sposób ciągły w trybie 24/7/365. Monitoring prowadzony jest dwutorowo zarówno lokalnie, gdzie w czasie rzeczywistym monitorowany jest bardzo szczegółowo stan każdej maszyny, jak również zdalnie, gdzie sprawdzana jest widoczność poszczególnych usług z zewnątrz (np. monitorujemy dostępność protokołu http w interwale co 1 minutę). Wykryta usterka lub awaria jest przez system powiadomień natychmiast zgłaszana do dyżurujących techników, którzy niezwłocznie wkraczają do akcji.

I tak można jeszcze długo... Ale po co wymieniać rzeczy oczywiste lub szafować trudnymi i niekoniecznie znanymi przez przeciętnego użytkownika terminami? Zamiast o tym czytać, lepiej jest po prostu przekonać się o wszystkim osobiście, korzystając z naszych usług. Tym bardziej, że nasi konsultanci są zawsze do Państwa dyspozycji i w razie potrzeby chętnie pomogą zrozumieć sposób funkcjonowania poszczególnych elementow usługi hostingowej.

Platforma o12.pl to coś więcej niż tylko wielkie możliwości. Dajemy bowiem gwarancję stałej fachowej pomocy. Dopiero dzięki takiemu połączeniu możliwość staje się faktem dokonanym.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

ZAMÓW HOSTING W POLSCE

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2021