<

Zaufali nam

Black Red White

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

SiteLock™ - wyższy poziom bezpieczeństwa

Coraz więcej użytkowników sieci (wg niektórych badań to aż 70%) poszukuje na nowo odwiedzanych stronach, gdzie wymaga się od nich podania danych osobowych (np. sklepy internetowe), certyfikatów dotyczących bezpieczeństwa i wiarygodności witryny/właściciela. Pieczęć zaufania SiteLock™ istotnie zwiększa konwersję dotyczącą zamówień na sklepach internetowych. Dzięki niej klienci wiedzą, że witryna jest bezpieczna, a firma została zweryfikowana przez wydawcę SiteLock.

 

Wykrywanie Malware

Uniemożliwi hakerom wykorzystanie Twojej strony do rozpowszechniania w sieci złośliwego oprogramowania. SiteLock™ to szybka diagnoza i powiadomienia o wszelkich infekcjach mogących wystąpić lub występujących na Twojej stronie.

Identyfikacja i wykrywanie zagrożeń

SiteLock™ wykryje nie tylko wirusy i niebezpieczne oprogramowanie, ale sprawdzi podatność Twojej strony na włamania wykrywając dziury i luki w jej zabezpieczeniach. Sprawdzi także stan sieci oraz możliwe drogi włamania na sam serwer.

 

Monitoring Czarnej Listy

Codzienny monitoring najważniejszej czarnej listy Google pod kątem pojawienia się na niej chronionej strony zabezpieczy reputację Twojej firmy pozwalając Ci szybko i skutecznie zareagować na ewentualny problem, unikając dzięki temu poważnych strat finansowych i wizerunkowych.

Wsparcie ekspertów

Zespół doświadczonych ekspertów po stronie dostawcy SiteLock jest do Twojej dyspozycji bez ograniczeń. Dzięki nim dowiesz się jak skutecznie dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich Klientów. Brak dodatkowych kosztów takiego wsparcia to kolejny atut usługi SiteLock.

 

 

 

POZNAJ PLANY ABONAMENTOWE

 

 

Opatentowana technologia SiteLock™ została zaprojektowana specjalnie z myślą
o małych i średnich firmach, które opierają swoją dzialność na stronach internetowych

Obejrzyj krótką prezentację usługi

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2022