Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Razem spełniamy marzenia Dzieci

Zamów lub odnów hosting, umieść na swojej stronie baner naszej akcji pomocy i... i już! Właśnie pomagasz! Twoje pieniądze dołączyły do strumienia, płynącego w stronę dzieci będących pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Nie wydając dodatkowo nawet złotówki, stajesz się jednym z ofiarodawców!

Dzieciaki, będące podopiecznymi Wiosek, zdążyły w swoim krótkim życiu przyjąć na siebie bagaż wielu cierpień i trosk. Bagaż, który przygniótłby niejednego dorosłego. Jeśli będziemy wciąż oglądać się w poszukiwaniu osób odpowiedzialnych za poprawę ich sytuacji, to nigdy nie będzie lepiej. Dlatego postanowiliśmy nie udawać, że ten problem nas nie dotyczy, bo dotyczy on wszystkich. Z każdej wpłaty na poczet aktywacji bądź odnowienia konta hostingowego – przekazujemy część dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Dołączając do grona naszych klientów masz świadomość, że część zainwestowanych w nasze usługi pieniędzy wpływa na konto akcji pomocy dzieciom. Pieniędzy, które i tak wydasz – jeśli nie u nas, to gdzie indziej. Ale wydając je u nas – pomagasz! Zamawiając hosting stajesz się współtwórcą sukcesu, jakim jest uśmiech dziecka.

ZAMÓW HOSTING, URUCHOM WŁASNĄ STRONĘ I POMÓŻ DZIECIOM

A bez względu na to, czy zdecydujesz się na nasze usługi, czy też nie, zawsze możesz wkleić na swojej stronie poniższy baner, który pomoże rozreklamować naszą akcję szerzej. Tym banerem także pomagasz i znów nic Cię to nie kosztuje.

Warto pomagać!

Banner 250x250

Kod bannera 250x250

<a href="http://o12.pl/akcje/razem-spelniamy-marzenia" title="Hosting dzieciom"><img src="http://o12.pl/images/uploads/ulepszacze/sos-o12-250x250.jpg"></a>

 

 

Banner 750x100

Kod bannera 750x100

<a href="http://o12.pl/akcje/razem-spelniamy-marzenia" title="Hosting dzieciom"><img src="http://o12.pl/images/uploads/ulepszacze/sos-o12-750x100.jpg"></a>

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018