Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Webinaria dla Klientów o12.pl

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, Aktualności Wiedzodajni;
Webinaria dla Klientów o12.pl

Edukacja ma dla nas kluczowe znaczenie. M.in. dlatego jakiś czas temu powstał dział Wiedzodajnia, gdzie od miesięcy publikujemy materiały mogące pomóc naszym Klientom w prowadzeniu ich biznesu, w zrozumieniu zasad i narzędzi jakie można wykorzystywać aby zwiększyć efektywność prowadzonych działań. Wdrożyliśmy także cykliczne kampanie mailingowe, przy pomocy których przekazujemy praktyczną wiedzę nie tylko związaną bezpośrednio z usługami hostingowymi, ale także z aktywnością w obszarze webdeweloperki czy marketingu sieciowego.

Dziś chcielibyśmy zaproponować Wam coś nowego, coś co niesie ze sobą nieporównywalnie większy potencjał niż wyżej wymienione działania, zapewniając bezpośredni kontakt ze specjalistą i większą interaktywność w procesie pogłębiania wiedzy. Wkrótce rozpoczniemy cykl webinariów dla Klientów platformy hostingowej o12.pl.

Dla tych z Was, którzy z pojęciem "Webinarium" do tej pory nie mieli styczności, zapraszam do Wikipedii, gdzie to pojęcie jest szerzej opisane: http://pl.wikipedia.org/wiki/Webinarium

W skrócie będą to szkolenia, prelekcje czy nawet luźne spotkania związane tematycznie z tym co jest nam wszystkim najbliższe czyli z jednej strony z webhostingiem z drugiej strony z działaniami w obszarze projektowania stron ich optymalizacji i szeroko rozumianego marketingu.

Zajęcia będą organizowane w grupach kilku, maksymalnie kilkunastoosobowych, tak aby każdy uczestnik miał szansę po zakończeniu zajęć zadać pytania, które mogą zrodzić się w trakcie prelekcji.

Pierwsze 2-3 zajęcia zostaną zorganizowane w formie pilotażowej. Ma to na celu ocenę zainteresowania naszych Klientów tego typu formą edukacji. Jeśli okaże się, że webinaria zdobędą zainteresowanie, wówczas mają szansę stać się stałym elementem edukacyjnym na platformie hostingowej o12.pl, gdzie ze znacznej części kursów nasi Klienci będą mogli korzystać bezpłatnie!

Jeśli macie pytania związane z tym projektem piszcie do nas na adres akademia@o12.pl Chętnie wysłuchamy waszych propozycji np. związanych z tematami jakie widzielibyście na szkoleniach.

Wkrótce w ramach zajęć pilotażowych zaproponujemy pierwsze tematy adresowane do początkujących webmasterów. Dokładne informacje na ten temat, w tym informacje o warunkach uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach znajdziecie na Wiedzodajni i/lub otrzymacie od nas mailem.

 

Ocena: 32101 (3.93/5), bazuje na 14 głosach.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020