Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

SOTESHOP 6 wydany

Autor: , Data publikacji , Kategoria: e-Commerce, Rynek IT;
SOTESHOP 6 wydany

Producent jednego z wiodących rozwiązań e-commerce w naszym kraju, sklepu internetowego SOTESHOP wydał kolejną wersję swojego flagowego produktu. 14 czerwca nowy sklep pojawił się oficjalnie w sprzedaży i od razu jest dostępny na platformie hostingowej o12.pl. Co więcej, z okazji wydania nowej wersji sklepu, Wiedzodajnia przekazuje do dyspozycji swoich Czytelników kod promocyjny obniżający koszty zakupu nowej licencji oprogramowania aż o 20%. Uwaga, kod jest ważny tylko przez 7 dni licząc od 18 czerwca. Więcej szczegółów na końcu artykułu.

SOTESHOP 6 bo o nim mowa przynosi sporo zmian, przyjrzyjmy się kilku.

Dostosuj stronę główną panelu administracyjnego

To z pewnością najbardziej rzucająca się w oczy zmiana. Dzięki niej administrator sklepu może decydować o tym jakie informacje chce otrzymać zaraz po zalogowaniu się do backendu. W prosty sposób może tworzyć pulpity i organizować na nich treści. To z pewnością ułatwi i usprawni pracę osoby zarządzającej sklepem ponieważ teraz będzie mogła wydobyć na front panelu zarządzania rzeczy najczęściej przez siebie wykorzystywane i najbardziej przydatne w codziennej pracy.

Pulpity to tylko element całkowicie przebudowanego backendu sklepu. Panel jest teraz nie tylko bardziej przyjazny ale także szybszy w stosunku do swojego poprzednika wersji 5.

Kolejnym elementem, który uległ przebudowie to moduł zarządzania produktami. Wykorzystano więcej elementów w technologii Ajax dzięki czemu zarządzanie produktem jest szybsze i prostsze. Oprócz samych produktów zmiany pojawiły się także w procesie składania zamówienia tak aby zminimalizować ilość odrzuceń do minimum. Rezygnacja z zamówienia w trakcie jego składania to najgorsze co może się przytrafić. Dzięki wprowadzonym zmianom tego typu sytuacje przejdą do przeszłości.

Udoskonalono wyszukiwarkę oraz system zarządzania galerią zdjęć produktów. Teraz możemy po prostu przeciągnąć zdjęcia (lub całą grupę zdjęć) z pulpitu naszego komputera do panelu sklepu, a następnie organizować ich kolejność przesuwając je myszką z jednego miejsca na drugie. Prostota do bólu.

To tylko fragment nowości w nowej wersji oprogramowania dla sklepu internetowego SOTESHOP. To na co warto zwrócić uwagę, to większy nacisk na wykorzystanie technologii Ajax na co wielu użytkowników sklepu SOTESHOP5 i wcześniejszych od dawna czekało. Cieszymy się, że aplikacja rozwija się w dobrym kierunku bedąc wciąż najlepszym produktem ecommerce na polskim rynku.

Przez kilka dni sklep można było zaktualizować bezpłatnie jeśli posiadało się wersję 5. Aktualnie koszt przesiadki z wersji 5 do wersji 6 to 350 zł netto.

Mamy niespodziankę dla naszych czytelników. Tylko przez tydzień czyli do 25 czerwca 2012, licencję SOTESHOP 6 możecie kupić z rabatem 20% !!! To jedyna, niepowtarzalna okazja. Tak wysoki rabat jest praktycznie nieosiągalny. Jeśli więc myślisz o przejściu na profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego to najlepszy moment na taką decyzję.

 

Powyższy kod jest ważny tylko do 25 czerwca 2012. Po tym czasie obowiązują standardowe koszty licencji. Nie ma limitu ilości kupionych licencji, a z kodu może skorzystać każdy czytelnik Wiedzodajni bez względu na to czy jest zarejestrowanym Klientem o12.pl czy nie. Zapraszamy!

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020