Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Program Partnerski o12 i boksy partnerskie

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, Aktualności Wiedzodajni;

Boksy Partnerskie to nowe, innowacyjne podejście do praktycznego zastosowania narzędzi Programu Partnerskiego o12.pl. Większość internautów wmówione ma, że jedyną możliwą formą działań o charakterze affiliacyjnym jest umieszczenie linku partnerskiego na swojej stronie, tudzież dostarczonego przez operatora programu banneru graficznego. W taki sposób działa większość Programów Partnerskich w sieci. Na o12.pl postanowiliśmy pójść o jeden krok dalej wprowadzając Boksy Partnerskie czyli specjalny mechanizm pozwalający wygenerować dynamicznie treści promujące produkty i usługi o12.pl w taki sposób aby forma prezentacji odpowiadała potrzebom konkretnego Partnera i jego serwisu internetowego.

Jak to działa?

Z Programu Partnerskiego korzystać może każdy. Jeśli nie masz jeszcze aktywnego programu, aktwuj go w Strefie Klienta na stronie o12.pl (to bezpłatna operacja), a następnie przejdź do generatora boksów. Link do niego znajdziesz po aktywcji Programu Partnerskiego. Jeśli nie masz jeszcze konta klienckiego na o12.pl zarejestruj się, nie zajmie Ci to więcej niż minutę (to także nic nie kosztuje).

Potem to już czysta zabawa. Aktywujesz boksy które chcesz wyświetlić, zmieniasz ich kolejność, a także dostosowujesz kolorystykę tak aby całość jak najlepiej wpasowała się w grafikę Twojego serwisu.

Przykład 1

 

Przykład 2

Kombinacji jest dowolna ilość, ale to co najważniejsze to to, że dzięki boksom możesz realnie podnieść zyski z uczestnictwa w Programie Partnerskim, a już niedługo poza usługami hostingowymi w PP pojawią się także inne produkty. Gra bez wątpienia warta jest zainteresowania.

Dla wszystkich użytkowników naszego Kreatora Stron prezentujemy poniżej krótki filmik podpowiadający jak umieścić boksy na stronie wykonanej w kreatorze kont hostingowych serii K.

 

Dołącz do użytkowników Programu Partnerskiego o12.pl i czerp jak najwięcej korzyści.

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020