Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

otoKreator powraca

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Budowa stron, Kreator Stron, Wydarzenia, Hosting;
otoKreator powraca

Niedawno wdrożyliśmy nową wersję bezpłatnego kreatora stron dostępnego na kontach hostingowych ATRIA, WEGA, SYRIUSZ i starszych z panelem cPanel. Teraz przyszedł czas na podobny ruch w odniesieniu do otoKreatora. Dla tych z Was, którzy nie są zorientowani czym otoKreator jest, dodam, że to drugie narzędzie do samodzielnej budowy stron w trybie online jakie udostępniamy naszym Klientom.

otoKreator jest u nas od kilku lat jednak wcześniej dostępny był tylko dla kont serii DA jako dodatkowa opcja. Konta te zostały jednak wycofane ze sprzedaży w drugim kwartale tego roku dlatego też nie informowaliśmy dalej o możliwości korzystania z tego Kreatora stron WWW. Cieszę się jednak, że znów możemy zaproponować naszym Klientom to rozwiązanie, które w obecnej wersji - zupełnie odmienionej - niesie ze sobą wiele bardzo atrakcyjnych możliwości.

To co zainteresuje z pewnością wszystkich użytkowników starej wersji i zapewne także tych, którzy szukają wygodnego narzędzia do  prowadzenia swojej strony WWW, to wizualny tryb w jakim pracuje się przy edycji wyglądu i treści. Budując witrynę pracujemy na niej tak jakbyśmy edytowali treści bezpośrednio na opublikowanej wersji. Ta metoda edycji pozwala nam bardzo szybko i efektywnie zarządzać rozmieszczeniem poszczególnych elementów i dopieszczeniem wizualnej prezentacji treści. Jedyne co potrzebujemy do pracy z tym kreatorem to przeglądarka www i myszka komputerowa.

Zobaczcie na poniższym filmie jak wygląda praca z otoKreatorem. Prezentujemy na nim zaledwie mały skrawek możliwości, ale myślę, że sama idea zarządzania stroną została uchwycona.

Aby pomóc wszystkim użytkownikom otoKreatora pełniej wykorzystać jego możliwości, uruchomiliśmy także osobną stronę informacyjną dostępną pod adresem http://www.otokreator.info, która celowo została stworzona i jest prowadzona w otoKreatorze. Jej podstawowym celem jest pełniejsze zaprezentowanie możliwości tego narzędzia. To właśnie na tej stronie będziemy publikowali poradniki (kilka jest juz dostępnych), które powalą Wam wykorzystać potencjał otoKreatora. Wiele z tych poradników jest i będzie wzbogacana także o prezentacje wideo.

otoKreator dostępny jest jako osobna usługa na platformie o12.pl. Zamawiając pełny dostęp do niego otrzymujemy także podstawowe konto hostingowe pozwalające na utrzymanie strony internetowej stworzonej w otoKreatorze oraz poczty email. Roczny koszt tej kompleksowej usługi to na obecną chwilę 100 zł netto, a do końca grudnia 2013 istnieje możliwość zakupu otoKreatora na warunkach promocyjnych w kwocie 50 zł netto. Szczegóły promocji znaleźć można na stronie: http://o12.pl/promocje/zobacz/otokreator-na-swieta

Przydatne linki:

 

Ocena: 54321 (5.00/5), bazuje na 2 głosach.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018