Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Nowość w Programie Partnerskim na o12

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, Hosting, Aktualności Wiedzodajni;

Program Partnerski na o12.pl funkcjonuje już od dłuższego czasu. Uważamy, że dzielenie się zyskami z wszystkimi, którzy aktywnie promują nasze usługi, to jeden z istotniejszych akspektów działalności marketingowej o12. Zastanawiamy się jak skutecznie wspierać naszych Partnerów udostępniając im narzędzia, które realnie mogą wpłynąć na zwiększenie generowanych przez nich zysków na czym korzystają obie strony.

Typowe narzędzia wykorzystywane w programach partnerskich takie jak linki czy bannery nie mają już takiej skuteczności jak kiedyś. Chcemy naszym Partnerom udostępnić coś co z jednej strony będzie uzupełnieniem obecnej oferty, a z drugiej strony stanie się jej ważnym elementem zwiększającym skuteczność i atrakcyjność PP.

Jeszcze w maju udostępnimy specjalny widget, dzięki któremu każdy użytkownik Programu Partnerskiego będzie mógł wygenerować specjalny kod, którego wstawienie na stronie poskutkuje wyświetleniem określonych treści promujących usługi o12.pl powiązanych z kontem Partnera.

Wygląd wtyczki można będzie dostosować do własnych potrzeb, decydując o tym jakie bloki chcemy emitować. Przykład publikacji pojedynczego boksu:

Rzecz jasna możemy pokazać o wiele więcej generując wtyczkę, która wyświetli np. dwie serie kont (K i DA) w dowolnej konfiguracji w tym także z możliwością dostosowania koloru tła do indywidualnych potrzeb czy preferencji:

Nie zawsze na stronie będzie miejsce dla wtyczki w układzie pionowym, ale to nie problem. Jedno kliknięcie i zmienimy orientację z pionowej na poziomą:

Wśród dostępnych boksów znajdą się wszystkie serie kont hostingowych oraz boks umożliwiający sprawdzenie dostępności domen dzięki czemu każdy Partner będzie mógł wzbogacić swoją stronę o nowe treści zwiekszając tym samym jej atrakcyjność. Partner będzie decydował jakie boksy i w jakiej kolejności chce publikować, jaką szerokość i wysokość będzie miała wtyczka itd... Z czasem pojawiać się będą kolejne bloki dające naszym Partnerom jeszcze więcej możliwości. Testowo aktywowaliśmy wtyczkę na stronach Wiedzodajni w lewej kolumnie.

Wersja beta pluginu pojawi się jeszcze w maju o czym niezwłocznie powiadomimy wszystkich aktywnych użytkowników Programu Partnerskiego o12.pl. Jeśli nie jesteś naszym Klientem zarejestruj się już teraz, a jeśli posiadasz u nas usługi, ale nie korzystasz z PP, aktywuj program w strefie Klienta i czerp dodatkowe korzyści ze współpracy z o12.pl

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020